Rüyada Silahla Ateş Edilip Vurulmamak

Rüyanın Özeti

Rüyada silahla ateş edilip vurulmamak büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına, yeni bir çevre edinileceğine, kısa bir süre sonra kendi işini kuracağına, kendi işinin patronu olacağına, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, yaşamını iyi bir kimse ile birleştireceğine delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada silahla ateş edilip vurulmamak işlerin çok iyi bir hale geleceğine, iyi fırsatlar yakalayıp bunları başarıyla süsleyeceğine, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına, hileye ve fesada başvurmayacağına, büyük parasal sorunların ve tartışmaların ortadan kalkacağına, yapacağı akıllıca bir karar sayesinde bu sayede yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına delalet eder.

Rüyanın tabirine göre sorunların, sıkıntıların, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, zenginlik getirecek adımlar atılacağına, çok büyük çaba göstererek de olsa olumsuz bir durumun uzun bir zaman içinde düzeltileceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına, yeni bir çevre edinileceğine, yaşlanmayacağına ve enerjisini kaybetmeyeceğine alamettir.

Rüyada silahla ateş edilip vurulmamak büyük bir saygınlık kazanacağına, kısa bir süre sonra kendi işini kuracağına, bedeninin şifaya kavuşacağına, başarılı olacağı bir iş için çok sevdiği bir kişi ile ortaklık kuracağına, kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına, parasının her zaman bereketli olacağına yorulur.

Rüya anlamına göre kendisi için çok kıymetli olacak ve belki de hayati önem taşıyacak bir konuda kolay kolay kimsenin yapmayacağı bir şey yapacağına, insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, sağlığının çok iyi bir durumda olacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendi işinin patronu olacağına, sorunlarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada silahla ateş edilip vurulmamak berekete ve zenginliğe ulaşacağına, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, şanslı olacağına, çok hayırlı kişiler ile helal rızk getirecek işlere gireceğine, umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına, iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına işaret etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre büyük paralara sahip olacağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına ve dolu dolu, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına, kendisini çok yakında bazı güzel olayların içinde bulacağına, yaşamını iyi bir kimse ile birleştireceğine, hayatının hep istediği düzende ilerleyeceğine, zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına alamet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada ateş edilip vurulmamak çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine, içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, kanına kan katacak olaylar yaşanacağına, yükünün azalacağına, daha fazla mal sahibi olacağına, yoksul ise zengin bir hayat süreceğine işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
14 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emre

Normal mutlu bir hayatım var gibiydi okul kafeteryasında biriyle oturuyoduk o kişi bana birinin beni vuracağını söylüyor.Sonra bahsettiği kişi geliyor bana silah doğrultuyor. Rüyamda yanımda benim olan bir kız çocugumda var sonra onuda alıp kaçıyorum. Sonra o adam yine karşıma çıkıyo ve bana ateş ediyo çocukta kucağımda ama mermi kimseye isabet etmiyor ve ateş eden kişide körmüş ve beni tanıyomuş sonra beni öldürmekten vazgeçiyor.

İsimsiz kiz

Rüyamda odamda annemle uyuyordum bizim ev yol kenrinda sonra bir kadın eve ateş ediyo silahla uyanıp annemle eğilerek kaçıyoruz ama vurulmuyoruz tam evde çıkicaz kadından kaccaz evden cikarken yan tarafta komşumuzun yerine başka bı aile oluyo o kadar

Yasemin

Rüyamda evimden çıkıyorum bir yere gıtmek için ama evın yan tarafındaki duvarın arkasından birisi ateş ediyor ve o şekilde kaçarak uyanıyorum

Elif

Rüyamda birine silah sıkıyordum o mermi ona gidip değmeden bana geri geliyordu ama yaralanmıyordum

Fatih

Rüyamda bi tane köylüm kapiya geldi yaninda baskasi vardi o indi eve dogru 3 defa sık dedi o tüfekle her sıkışında birseyler soyluyodu sonra bindi gittiler.

Selma K.

Ruyada patronumla takside gidiyorum taksici tüylü kalemler satıyor patronum al diyor ben istemiyorum sonra kırmızı rengini görünce kırmızı rengini alıyorum taksiyle biraz gittikten sonra taksi ara sokağa giriyor birden taksicinin nişanlısı gelip bize ateş açıyor ama silah boş. Daha sonra telefonla biri beni arıyor be 5.9 şiddetinde deprem olduğunu söylüyor be binalardaki insanlarım dışarıya cıktığını görüyorum ve arayan kişiye telefonu kapatmasını ve bizim evlerin hep yıkıldığını söylüyorum.

Ümit çetin

Rüyamda gogsumdeki telefona mermi gelmiş masrafı ne kadar falan derken şükür bana gelmemiş diye düşündüm uyandim