Rüyada Silahla Vurulduğunu Görmek Ve Ölmemek

Rüyanın Özeti

Rüyada silahla vurulduğunu görmek ve ölmemek girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, yeni ortamlarda popüler bir kişi olup, herkesin ilgisinin çekileceğine, insanlarla iyi geçinmek için gerekli şeyleri yapacağına ve kalp kırmayacağına, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, çok yakın bir zaman içinde dünyaevine girileceğine, sağlık sorunlarının şifa bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada silahla vurulduğunu görmek ve ölmemek dileklerinin ve isteklerinin yerine geleceğine, maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınmayacağına, büyüklerine saygıda küçüklerine sevgide artık hiç kusur etmeyeceğine, kısa süre içinde büyük başarılar kazanacağına, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına, stresini atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre yolculuk yaparak bir hayra ermeye, yeni ortamlarda popüler bir kişi olup, herkesin ilgisinin çekileceğine, borçların kısa bir zaman içinde kapanacağına, ortalık yapılacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni iş kollarına girileceğine, kötü durumların ortadan kalkacağına, iş açısından verilen kararların en isabetli şekilde hedefine ulaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada silahla vurulduğunu görmek ve ölmemek kıskanan kişilerin ve iş hayatında rekabet içinde olunan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına, aile içinde saadetinin hiç bozulmayacağına, hayatının daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, insanlarla iyi geçinmek için gerekli şeyleri yapacağına ve kalp kırmayacağına, herkes tarafından kıskanılan bir kişi olacağına delalettir.

Rüyanın anlamına göre hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kendisine uygun bir kişi ile çok hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, sağlık problemleri nedeniyle zor günler geçiren bir kişiye maddi destekte bulunacağına, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, kendisine gelen güzel bir teklifi kabul edeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada silahla vurulduğunu görmek ve ölmemek ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine, nasibin bollaşacağına, yeni yollara girileceğine, çok yakın bir zaman içinde dünyaevine girileceğine, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına, bilgin ve usta kişi haline geleceğine işarettir.

Rüya tabirlerine göre üzüntülerin yakın bir zamanda sona ereceğine, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, çok doğu bir kişi olacağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, iş dünyası içinde çok kısa sürede çok yol kat edeceğine işaret eder.

Genel anlamıyla Rüyada vurulduğunu görmek ve ölmemek iş hayatında çok büyük başarılar kazanacağına, bekar iseniz bir kadınla yakınlık kurmaya, eline sayısız fırsat geçeceğine, koltuğunun ve makamının yükseleceğine, herkesin sevdiği ve saydığı bir kişi olacağına, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına yorulur. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments