Rüyada Sivil Polis Tarafından Sorgulanmak

Rüyanın Özeti

Rüyada sivil polis tarafından sorgulanmak uğranılan haksızlıktan kurtulmaya, girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, siparişlerinin çoğalacağına, ailesi ile mutlu ve mesut yaşayacağına işaret eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sivil polis tarafından sorgulanmak uğranılan haksızlıktan kurtulmaya, kardeşlerin birlikte bir işe gireceğine, herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, zorlukların ve üzüntülerin geride kalacağına, büyük başarı elde edeceğine, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine işaret eder.

Rüya yorumlayanlara göre yakın zaman içinde yeteneklerini herkese ispat edeceği bazı çalışmalar gerçekleştirerek adından sıkça söz ettireceğine ve büyük başarılar kazanacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, sevilen kişilerle yaşanmış olan tartışmaların sona ereceğine, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, girdiği her işte etrafındaki kişilere de kazanç sağlayacağına, başka bir şehre taşınıp yeni bir iş bulacağına alamettir.

Rüyada sivil polis tarafından sorgulanmak rahatsızlık yaratan bir durumun aşılacağına, gidilen yolda çok büyük bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, anne babaya müjde verileceğine, istediği hayatı yavaş yavaş inşa etmeye başlayacağına, karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine, borç ödemeye, her zaman hak ettiğini alacağına yorumlanmaktadır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, daha şık mekanlarda eğleneceğine, hem toplumun hem de ailenin çok sevineceğine, yaşam kalitesinin ve sahip olduğu imkânların artacağına, geçim derdinin son bulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sivil polis tarafından sorgulanmak sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, siparişlerinin çoğalacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, hayalindeki her şeye yakın zaman içinde kavuşacağına, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine tabir olunur.

Rüya tabirleri kitabına göre yaptığı işle herkesi memnun edeceğine, mutlu günler göreceğine, gönlünce bir hayata kavuşacağına, ailesi ile mutlu ve mesut yaşayacağına, merdiven atlayacağına, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine alamet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada polis tarafından sorgulanmak maddi ve manevi olarak güçleneceğine, arkadaştan ya da eş dosttan çok memnun kalacağı bir yardım alacağına, aile bireyleri arasındaki birlik, beraberlik, yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, kendisine hayır, mutluluk, başarı, bolluk, bereket ve huzur getireceğine, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde yetenekli bulduğu ve çok sevdiği bir kişiye bir işe girmesi için çok büyük yardımlarda bulunacağına işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments