Rüyada Siyah Topuklu Ayakkabı Satın Almak

Rüyanın Özeti

Rüyada siyah topuklu ayakkabı satın almak çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesi hayran bırakacağına, ailesine ve sevdiklerine çok bağlı olacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine, rahat bir nefes alacağına, yeni işlere girmek için yeni fırsatlar elde edeceğine, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada siyah topuklu ayakkabı satın almak çalışkanlığı ve dürüstlüğü ile herkesi hayran bırakacağına, işinde hem muvaffak hem de mutlu olacağına, huzuru yakalayacağına, çok mutlu günler geçireceğine, insanların kalbini kazanmayı ve dualarını almayı hak etmiş olacağına, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre mutluluk dolu haberler alacağına, ailesine ve sevdiklerine çok bağlı olacağına, çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, sevdiklerinin başarıları ile gururlanacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, deyim yerindeyse eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah topuklu ayakkabı satın almak seven kişilerin mutlu bir hayata kavuşacaklarına, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, yakın bir arkadaşla büyük bir proje gerçekleştirileceğine, elinin bolluk ve bereket göreceğine, iş hayatında çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, yakın bir zaman içinde çok başarılı olunacağına, sadaka ya da zekat vereceğine delalettir.

Rüya alemine göre dinde ve ahlakta güzelleşip olgunlaşacağına, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, rahat bir nefes alacağına, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hiç olmadığı kadar başarılı olacağı bazı işlere gireceğine, bir tartışma sonrasında özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine, üstün başarılar ve zaferler elde edeceğine işaret eder.

Rüyada siyah topuklu ayakkabı satın almak yakın çevresinden ve komşularından ilgi ve şefkat göreceğine, günahların affedilmesine, hatalardan tövbe etmeye, tüm isteklerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, yeni işlere girmek için yeni fırsatlar elde edeceğine, aile hayatı içinde yaşanan kötü günlerin geride kalacağına, iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına yorumlanır.

Ulemaya göre elinize para geçeceğine, ruhunu güzelleştireceğine, sahip olduklarının hesabını tutmakta zorlanacak kadar büyüyeceğine, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, yalandan uzak durup, ruhsal korkularından arınacağına, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada topuklu ayakkabı satın almak dualarının ve tövbelerinin kabul olacağına, çok uzun bir zamandan beri hayal ettiği şeylere bir bir kavuşacağına, işlerinde büyük kazançlar elde edeceğine, sabırlı ve hırslı biri haline geleceğine, işinin gücünün yaver gideceğine, eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments