Rüyada Sosyal Medyadan İstek Gelmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sosyal medyadan istek gelmesi rızkının, malının ve gelirinin çoğalacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine, canın çektiği her şeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, yapılan bir işin karşılığının fazlasıyla alınacağına, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sosyal medyadan istek gelmesi huzurlu ve sevgi dolu bir hayat yaşayacağına, borçlarını ödeyip kurtulacağına, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, rızkının, malının ve gelirinin çoğalacağına, sahip olduğunun her geçen gün daha fazlasını elde edeceğine, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre yüzünün hep güleceğine, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, işlerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, yanına yeni insanlar alarak onlara bilgilerini aktaracağına, ters giden durumların düzeltileceğine delalet etmektedir.

Rüyada sosyal medyadan istek gelmesi çok sıkıştığı bir durumda aile bireylerinden birinin desteğinin alınacağına, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine, huzurun geleceğine, aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına, garanti olacak nimete ve kazanca kavuşacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, mutluluğu, huzuru, keyfi, neşeyi ve ağız tadını yakalamayı başaracağına işaret eder.

Rüyanın manasına göre emeği ile hak ederek sahip olduklarının keyfini süreceğine, muradına ereceğine, projelerin ve harcanan emeklerin takdir göreceğine, canın çektiği her şeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, istediği kariyere sahip olmayı başaracağına, pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sosyal medyadan istek gelmesi eş, dost ve akrabanın işlerine yardım edileceğine, sevinçli haberlerin alınması ile büyük sevinç yaşanacağına, yapılan bir işin karşılığının fazlasıyla alınacağına, yaşamının eskisi gibi kolaylıklarla ve güzelliklerle geçeceğine, gelirinin artmasının elinin bollaşmasına vesile olacağına, rahatlık yaşanacak bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle bir ortaklık kurulacağına delalettir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, rahatının her zaman yerinde olacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker gerçekleştirileceğine, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Rüya da telefonuma ileti bildirim sesi geldi. Telefonuma baktım. Dayımın oğullarından birinin sosyal medyada (ınstsgramda) paylaşım yaptığını gördüm. Telefonuna gelen ileti bildirim sesleri dayımın oğlunun kendi hesabından yaptığını paylaşımları ile ilgili imiş ve gelen ileti sayısını 7-8 tane kadar vardı. Dayımın oğlunun paylaşımlarına bakmadım sadece paylaşımları ile ilgili gelen ileti bildirimlerini gördüm.

Semih

Güzel tabir inşallah tez çıkar 🤲 teşekkür ederim