Rüyada Suda Boğulan Birini Kurtarmak Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada suda boğulan birini kurtarmak görmek eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masa başı bir işe girileceğine, mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacağına, bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, başarılarının bir ömür süreceğine, kendisini nitelikli bir topluluğa yakın göreceğine işarettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada suda boğulan birini kurtarmak görmek sıkıntıların zamanla çözüleceğine, başarılarının kalıcı olacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, masa başı bir işe girileceğine, eş, dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde yeni çalışmalar ve projeler ortaya konulacağına ve verilen bir söz üzerine büyük mutluluk verecek bir sürpriz yapılacağına, mevki makam sahibi olunacağına, hayatının düzene gireceğine, ticaretinin açılacağına işarettir.

Rüya yorumcularına göre kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, mutlu olacağı bir mevkiye geleceğine, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, rızkının genişleyeceğine, çok hayırlı bir evlada sahip olacağına, kendinden emin halleriyle hayatını istediği şekilde yöneteceğine, istediklerini elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada suda boğulan birini kurtarmak görmek çok büyük bir mutluluk duyacağına, ticaret hayatında kendisiyle mücadele halinde olan kişileri etkisiz hale getireceğine, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, ailesiyle beraber uzun ve sağlıklı bir ömre sahip olacağına, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacağına, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına delalettir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, nüfuzunu kullanarak gerekli adımları atacağına, ağız tadında ve keyif içinde bir hayat yaşayacağına, malının ve parasının çoğalacağına, emeklerinin karşılığını alarak zenginliğe kavuşacağına, birçok iş kapısının açılacağına yorulmaktadır.

Rüyada suda boğulan birini kurtarmak görmek hayırlı çalışmalar ve atılacak doğru adımlar sayesinde çok kazanç elde edeceğine, işle ilgili olarak yaptığı çalışmaların yeni iş kapıları açacağına, günahtan kaçınarak yaşayacağına, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, başarılarının bir ömür süreceğine, eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına, kendisini nitelikli bir topluluğa yakın göreceğine, umutsuzluk, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, dertlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, eğer bekarsa, hayırlı bir eş ile evleneceğine işaret eder.

Rüyada boğulan birini kurtarmak görmek bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine, dünyevi hayata olan düşkünlük yerine, ahiret inancına göre yaşanacağına, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, çok büyük bir işin başına getirilmeye yorulmaktadır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments