Rüyada Sürme Almak

Rüyanın Özeti

Rüyada sürme almak kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden kurtulacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına, lükse ve konfora kavuşacağına, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sürme almak sahte arkadaşlıklardan kurtularak çok daha kalıcı dostluklar edineceğine, ruhunun ve bedenin iyileşeceğine, uzun süredir tanıdığı bir arkadaşının sıkıntılarından kurtulmasına yardım edeceğine, itibarın ve makamın yükseleceğine, kendisini zora sokan ve sıkan şeylerden kurtulacağına, bundan sonra güvendiği kişiler ile birlikte yürüme kararı alacağına yorumlanmaktadır.

Rüya alimine göre namının yayılacağına ve makamının yükseleceğine, başını ağrıtan ve kendisini üzen olayları atacağı doğru adımlar ve vereceği hayırlı kararlar sayesinde yakın bir zaman içinde çözeceğine, manevi olarak huzur içinde olacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, dini inancını tam olarak yaşamak için kişinin sürekli araştırma yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sürme almak sırtındaki ağırlığın ve yükün azalacağına, sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına, iç huzuru yakalayacağına, çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, yeni kararlar alıp, yeni başlangıçlar yapacağına alamet eder.

Rüya tabiri üstadına göre iş arayan bir kişiye iş imkanı sağlanacağına, lükse ve konfora kavuşacağına, şu anki maddi durumunun ilerleyen yıllarda katlanarak artacağına, işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, rahatsızlık çekilen bir konu hakkında çok doğru bir karar verileceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sürme almak atacağı bazı adımlar sayesinde çok sevineceği haberler alacağına, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, elde bulunan imkânların değerlendirilmesi sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, kırgınlık yaşanmış bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında olumlu yönde değişim olacağına yorumlanır.

Rüyanın açıklamasına göre sorunlarla boğuştuğu zamanlarda yalnız kalmayacağına, sevilen bir kişi ile dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, çok huzurlu bir ortama kavuşacağına, karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, başarıya giden yollarını açacağına işaret etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada sürme görmek sevdiği bir kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, sağlık sorunları yaşayan bir akrabanın maddi ve manevi olarak yanında olunacağına, sevmediği kişileri yakın bir zamanda hayatından çıkarması sayesinde rahata ereceğine, zamansız bir şekilde karşılaşılacak bir borcun ödeneceğine, sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine alamet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
K.Nur

Öncelikle selamın aleyküm. Rüyamda kısa süre konuştuğum bir erkek ile nişanlı olduğumu ve kendime sürme aldığımı gördüm. Karton kutuyu açtığımda eski kajal tipi sürme seti almışım. Bu ne anlama gelir?

K.Nur

Çok teşekkür ederim. Kolay gelsin