Rüyada Susamış Köpek Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada susamış köpek görmek sağlıklı bir hayat süreceğine, manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, sevdiklerinin kıymetini her daim bileceğine, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, iş sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada susamış köpek görmek iş ortamında yeni gelişmeler yaşanacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, kimseyle küs olmadan, kırgınlıkları unutarak yola devam edileceğine ve kendi kararlarının arkasında durup, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, ticaret ehli kimse haline geleceğine, sağlıklı bir hayat süreceğine, hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına yorumlanır.

Rüya anlamına göre manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, çok büyük ferahlık yaşayacağına ve kısa zaman içinde çok mutlu günler geçireceğine, iş hayatında sözü geçen biri olacağına, helal lokmalar yiyeceğine, iş dünyasında ve toplumda çok saygın biri olarak anılır olacağına, derdin sona ereceğine işaret etmektedir.

Rüyada susamış köpek görmek şansının yaver gitmesi ile çok rahat edeceğine, hayırlı kız evlatlara sahip olacağına, bir rekabetten büyük bir başarı ve kazançla çıkılacağına, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, engellerin aşılacağına, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, en yakınındaki bir kişiye sorunlarından kurtulması için yardımcı olacağına alamettir.

Rüya kitabına göre çok büyük kazançlar elde edileceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, sevdiklerinin kıymetini her daim bileceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, insanlara iş öğretecek ve meslek kazandıracak konuma geleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada susamış köpek görmek işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, kazancın arttırılması için ikinci bir işe girileceğine, aylık gelirinin artacağına, kendisi için mucize sayılacak gelişmeler yaşanacağına, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına, kötü günlerin biteceğine, alınacak yerinde kararların konforunun ve lüksün de artmasına vesile olacağına yorulur.

Rüya yorumlayanlara göre sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine, iş sahibi olacağına, sevgisinin artacağına, yoksul için zenginliğe, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine, sorunların çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada köpek görmek yapılan hataların düzeltileceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına, çok kısa bir süre içinde yaşanan bütün sorunların ortadan kaldırılacağına, üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, sorunların elbirliği ile aşılacağına, hayatının toparlanacağına alamettir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Burhan

Rüyamda evimin yakınında sokakta herhalde bir arkadaşımla yere oturmuşuz konuşuyoruz ve ağzından salya akan dili dışarda bir sokak köpeği yanıma gelip bana bakıyor yanımda oturan kişi de köpek çok susamış diyor benden kalkp koca bir kaba su dolduruyorum ve rüya orda bitiriyor