Rüyada Tanıdığın Birinin Kolunu Alçıda Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada tanıdığın birinin kolunu alçıda görmek maddi anlamda kendisini toparlayacağına, çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine, kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine, kendisini kötü hissetmesine neden olan bazı durumlardan kurtulacağına, çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, hem şöhret hem de para getirecek atılımlarda bulunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanıdığın birinin kolunu alçıda görmek sevinçli ve mutlu haberler alınacağına, dünya hayatında çok güzel olaylar ve insanlar ile tanışacağına, maddi anlamda kendisini toparlayacağına, bereketli bir döneme girileceğine, hayallerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine, kariyerini çok daha iyi yerlere taşıyacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre çeşitli mallara sahip olacağına ve çok kısa süre içinde çok büyük başarılar elde edeceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, elinde bulunan imkânları çok hayırlı bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, dualarının ve dileklerinin kabul olacağına, diplomalı kimse olacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına alamettir.

Rüyada tanıdığın birinin kolunu alçıda görmek kendisine çok daha hayırlı ve güzel bir hayat kuracağına, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, kararını verdiği bir işte çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine, çevresindeki kimselerin inançlarını tazeleyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre kendisini kötü hissetmesine neden olan bazı durumlardan kurtulacağına, ekmek teknesi olan işinin her zaman çalışır halde olacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim sağlanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, şans, bereket ve kazanç kapılarının ardına kadar açılacağına, sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tanıdığın birinin kolunu alçıda görmek çevresinde kendisine yardım etmek için pek çok insanın bulunacağına, bir şansın ve kısmetin ardından yenilerini getireceğine, beklenmeyen yerden gelecek yardımlara, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına, vefalı bir insan olacağına, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına işaret eder.

Tabirciye göre iş için verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine, kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, hem şöhret hem de para getirecek atılımlarda bulunacağına, kalbindeki kuşkulardan arınacağına, isabetli kararlar alacağına, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine alamet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada birinin kolunu alçıda görmek sıkıntılarını bir köşeye atacağına, ruhunun ve bedeninin şifaya kavuşacağına, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, çok büyük kazançlar elde edip huzurlu bir hayat süreceğine, zengin ve gösterişli biri olarak anılacağına, sıkıntıdan sonra ferahlamaya ve kurtuluşa delalet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments