Rüyada Tanıdığın Birinin Saçına Kına Yakmak

Rüyanın Özeti

Rüyada tanıdığın birinin saçına kına yakmak bir koyduğu işten yüz kazanacağına, yüksek bir makama geleceğine, iş hayatında kendi ayakları üstünde duracağına, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına, rakiplerinin önüne geçeceğine delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanıdığın birinin saçına kına yakmak çok saygın bir kişi olunacağına, bir koyduğu işten yüz kazanacağına, evlilik hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine, amirleri veya yöneticilerinin desteğiyle kısa zamanda yükseleceğine, sıkıntılı bir dönemden yara almadan kurtulacağına, çok zengin biri olarak rızık sahibi olacağına delalettir.

Rüya açıklamasına göre yüksek bir makama geleceğine, sevilen bir kişi ile birlikte iş hayatına girileceğine, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, aile bireyleri ile karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, korkularından, huzursuzluğundan, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, her daim bereketli işler yapacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada tanıdığın birinin saçına kına yakmak insanların imrenerek baktığı kimse olacağına, kazancının her geçen gün artacağına, sermayesinin çoğalacağına, iş hayatında kendi ayakları üstünde duracağına, daha büyük miktarlarda paralar kazanacağına, mesleğinde çok başarılı olacağına alamet etmektedir.

Rüya kitabına göre kaderinin ve şansının yüzüne güleceğine, öğrenim hayatında olanlar için en iyi okullarda okumaya, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, rızkın artacağına, rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, dost ve akrabaları ile mutlu olacağına, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada tanıdığın birinin saçına kına yakmak güvendiği bir iş arkadaşının sıkıntılarının üstesinden gelmesinde destek olacağına, kader çarkının kişiden yana döneceğine, kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına, yeteneklerinin ve yapabileceklerinin farkına varacağına ve kendi içine yolculuk yaparak, kendisini keşfedeceğine, hasretin biteceğine alamet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre evde bayram havası eseceğine, kazancının günden güne artacağına, rakiplerinin önüne geçeceğine, daha çok çalışılacağına, kendisini yardım işlerine adayacağına, sorunlara hızlı bir şekilde çare bulunacağına ve çok doğru adımlar atılarak aile hayatına renk getirileceğine delalet eder.

Genel anlamıyla Rüyada birinin saçına kına yakmak yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine, kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına, kimseye kurallarından ödün vermeyeceğine, kendisine yeni uğraşlar bulacağına, bundan sonra güvendiği kişiler ile birlikte yürüme kararı alacağına, huzura ereceğinize, dünya hayatındaki isteklerin gerçekleşeceğine delalet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments