Rüyada Tanıdığın Birinin Sana Domates Vermesi

Rüyanın Özeti

Rüyada tanıdığın birinin sana domates vermesi hayatının tatlılık, hoşluk, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, kapanan kapıların açılacağına, sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, küslük yaşadığı kişiler ile aralarındaki buzların eriyeceğine delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanıdığın birinin sana domates vermesi hayatının tatlılık, hoşluk, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, kafasının uyuştuğu bir kişi ile dünyaevine gireceğine, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, kötü günlerde elini kolunu bağlayıp, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine delalet eder.

Yorumcuya göre ufak ve yeni girişimlerinden büyük ve tatmin edici sonuçlar elde edeceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, başarıları nedeni ile ülke dışında da ünleneceğine, duaların kabul göreceğine, çocuk sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdığın birinin sana domates vermesi hayatının hayırlı ve güzel olacağına, yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, şansının döneceğine, işlerin rast gideceğine, ruhsal olarak bir uyanış hali içinde olunacağına, karşısına çıkacak pürüzlerin kendisini yıldıramayacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirlerine göre kapanan kapıların açılacağına, variyetinin her geçen gün artacağına, içinin rahat edeceğine, iyi niyetli sandığı birinin bazı yanlışlarını öğreneceğine ve daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, deyim yerindeyse adeta ayaklarının yerden kesilmiş gibi hissedeceğine, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, dualarının gerçekleşeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada tanıdığın birinin sana domates vermesi yanlışa düşmeden, helal lokma yiyerek ve şükür kelimesini dilinden düşürmeyerek hareket edeceğine, yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine, sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine, sevdiklerini kendi gözünden bile sakınacağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye alacağı büyük bir destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde ulaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre küslük yaşadığı kişiler ile aralarındaki buzların eriyeceğine, huzursuzluk yaratan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, mutlu günlerin yaşanacağına, kısa sürede büyük bir aşama kaydedileceğine, her işi ile daha çok ses getireceğine, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, bu sayede gülüp eğleneceğine, şansın yaver gideceğine, umutlarının çoğalacağına delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada birinin sana domates vermesi rakiplerin teker teker alt edileceğine, tüm hayatını manevi değerlerine ve inancına uygun şekilde inşa edeceğine, sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, rızkının ve gelir kapısının çeşitleneceğine, kendine değer vermeye, sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına, hane içinde eski mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine tabir olunur. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments