Rüyada Tanıdığın Birinin Sana Kötülük Yaptığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada tanıdığın birinin sana kötülük yaptığını görmek kısmetlerin günden güne artacağına, hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına, eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine, bir arkadaşıyla tabiri caizse sıkı bir dostluk kuracağına, öğrenci ise sınavlarda üstün bir muvaffakiyete, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanıdığın birinin sana kötülük yaptığını görmek başarıya ve zafere doymayacağına, manevi olarak ferahlayacağınıza, haberini alacağı güzel bir olay ile sevineceğine, kısmetlerin günden güne artacağına, hayatında şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine işaret etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına, hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına, iç açıcı sözlere, uzun süre mutluluğunun devam edeceğine, güzel olaylarla karşılaşılacağına, rakipleri ve kendisini çekemeyen kişilere karşı her zaman daha büyük bir avantaj sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada tanıdığın birinin sana kötülük yaptığını görmek eğitim hayatında önünü kesen sorunların üstesinden geleceğine, insanlar arasında çok saygın bir yere gelineceğine, ihtiyaç duyulan bir paraya kavuşacağına, sevdikleri ile beraber huzurlu olacağına, kısmetli bir kişi olunacağına, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına alamet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre her geçen gün daha da büyüyen dertlerin sona ereceğine, çok huzurlu, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, iyi halinin baki kalacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksilmeyeceğine, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, mal ve varlık sahibi olacağına, işindeki verimliliğinin artacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanıdığın birinin sana kötülük yaptığını görmek yeni bir semte taşınılacağına, toplumdaki statüsünün yükseleceğine, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışıldığı sırada gelen bir yardım ile bu durumdan kurtulacağına, bir arkadaşıyla tabiri caizse sıkı bir dostluk kuracağına, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, öğrenci ise sınavlarda üstün bir muvaffakiyete, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, hoş zamanlar geçireceğine, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, evlatlarının hayrını göreceğine, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine işaret etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada birinin sana kötülük yaptığını görmek ahlakta da olgunlaşıp, güzelleşeceğine, büyük fırsatlar elde edeceğine, eski günlerdeki gibi hayata ve yaşamaya yine dört elle sarılacağına, büyük miktarda kazanç sağlayacağına, bugüne kadar duymadığı güzel sözleri duyacağına, insanlara ilim irfan aşılayacağına delalettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments