Rüyada Tanıdığın Birinin Sana Yemek Vermesi

Rüyanın Özeti

Rüyada tanıdığın birinin sana yemek vermesi işlerin daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, borçlarından kurtulacağına, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, şansın yüze güleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanıdığın birinin sana yemek vermesi işlerin daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, gece gezmelerinden, lüks restoranlarda yemek yemekten, iyi markalardan giyinmekten ve tatillere gitmekten geri kalmayacağına, rahata ereceğine, başarılarının hiç kesilmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri üstadına göre borçlarından kurtulacağına, iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine, hayatının güllük gülistanlık geçeceğine, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, bazı kişiler ile kurulacak çeşitli iş birliktelikleri ile hayal edilen her şeye kavuşulacağına, hayaline kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada tanıdığın birinin sana yemek vermesi kısmetinin hep açık olacağına, ekmeğinin kesilmeyeceğine, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, onurlu bir hayat süreceğine, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, yeteneklerini ve becerilerini kullanarak daha iyi imkânlara sahip olacağına ve uzun zamandan beri istediği bir mevkiye getirileceğine yorulur.

Rüya lugatına göre kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sahibi olacağına, kişiliğinde kendisine ve başkalarına zarar veren yönleri bularak iyileştireceğine, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, yuva kuracağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip çok hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, işlerinde herhangi bir sıkıntı ve sorun yaşanmayacağına yorumlanır.

Rüyada tanıdığın birinin sana yemek vermesi işlerinin tam da istediği şekilde ilerleyeceğine, borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, iş yaşamında söz sahibi olacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine, bahtının ve geleceğinin açık olacağına, iş amaçlı çıkılacak bir seyahatten güzel haberlerle dönüleceğine ve zarar getirecek bir işten kazançlı bir şekilde çıkılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre alacağı sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olacağına, borçlarından ve sorunlarından kurtulacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, şansın yüze güleceğine, iyi geleceğe, mutlu ve huzurlu olmaya, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kötü işlere girmeyeceğine alamet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada birinin sana yemek vermesi hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine, hatalarından erken döneceğine, bir yerden gelecek yüklü kazanç ile çok zarar veren bir sorunun sona erdirileceğine, kazancın daha da arttırılacağına, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, büyük bir gruba liderlik edileceğine tabir olunur. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments