Rüyada Tanıdığın Birinin Seni Görmezden Gelmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada tanıdığın birinin seni görmezden gelmesi yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, yeni fırsatlar sunulacağına, kendisini kötü hisseden ya da zorluk yaşayan arkadaşlarına en gerekli zamanlarda yardım eli uzatacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, maddi güç elde edeceğine rivayet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanıdığın birinin seni görmezden gelmesi her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına, verdiği kararların başarılı olması sayesinde kendisine olan güveninin artacağına, çeşitli gelişmeler yaşayacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, edilen yeminlerin ve verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına rivayet eder.

Tabirciye göre isteklerini yerine getireceğine, istediği kariyere sahip olmayı başaracağına, yeni fırsatlar sunulacağına, huzur kaçıracak olaylar yaşanmayacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların baş göstereceğine, işini bırakıp ailesinin yanına dönmeyi düşüneceğine, her zaman şükredeceğine delalettir.

Rüyada tanıdığın birinin seni görmezden gelmesi güvenli ve mutluluk dolu seyahate, umut bağladığı ve varını yoğunu satarak sermaye yaptığı işlerden yana beklediği başarıyı yakalayacağına, kendisini kötü hisseden ya da zorluk yaşayan arkadaşlarına en gerekli zamanlarda yardım eli uzatacağına, çok başarılı olup iş hayatında üst mevkilerde yer alacağına, şifa ve moral bulacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine işarettir.

Rüya kitabına göre alım zorluğu yaşamayacağına, dini vecibelerini yerine getireceğine, çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine, tüm hayallerini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, kazancın artması ile bolluğa ve berekete kavuşulacağına, sıkıntılı zamanların geride kalacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada tanıdığın birinin seni görmezden gelmesi çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, ufkunun açılacağına, hasret gidereceğine, sevdiği kişilerden çok büyük bir destek alacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, kendisini hiç olmadığı kadar rahat hissedeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya açıklamasına göre mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, maddi güç elde edeceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına, borçlarını bitireceğine alamettir.

Genel anlamıyla Rüyada birinin seni görmezden gelmesi arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bazı aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, doğru ve kişiyi geleceğe en güvenli yollardan taşıyacak kararların alınacağına, isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, iş konusunda çevresindekilere sürekli yardım edeceğine, kötü kimselerin ağına düşmeyeceğine, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına delalet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gözde

Sevdiğim bir bayan komşumun rüyamda beni görmezden gelmesi

Sezgin

Tanıdığın samimi olduğun akraba bağı olmayan abisi ile kardeşini rüyada seni görmemezlikten gelmesi.