Rüyada Tanıdığın Birinin Yüzünü Bembeyaz Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada tanıdığın birinin yüzünü bembeyaz görmek sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının düzene gireceğine, kısmetli bir yıl geçirileceğine, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, mutlu bir hayat süreceğine, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanıdığın birinin yüzünü bembeyaz görmek atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına, maddi sıkıntı çekenlerin feraha çıkacağına, çok mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olacağına, kendisini üst bir mevkiye ve zenginliğe götürecek yolu izleyeceğine, sabrının sonunda gönül hoşluğuna ulaşacağına, yaşamının düzene gireceğine, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına rivayet etmektedir.

Yorumcuya göre çok güzel ve büyük bir düğünün ardından mutlu ve huzurlu bir yuva kurularak çok mutlu bir hayat sürüleceğine, sorunlarının sona ereceğine, bazı kötü niyetli kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına, kısmetli bir yıl geçirileceğine, kendisine şans, mutluluk, başarı, sağlık ve huzur getirecek kararlar vereceğine, borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, bu sayede başarısına ve mutluluğuna engel olan hiç bir şeyin kalmayacağına yorulmaktadır.

Rüyada tanıdığın birinin yüzünü bembeyaz görmek huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, karşısına çıkan her şansı ve kısmeti değerlendireceğine, sevgilisi ile aralarındaki mesafelerin ortadan kalkacağına, çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüya manasına göre yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, yokluğun biteceğine, insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, sevdiklerinin sürekli yanında olacağına, moralinin ve keyfinin yerine geleceğine, geçim derdinin sona ereceğine ve kötü günlerinin de unutulacağına yorulur.

Rüyada tanıdığın birinin yüzünü bembeyaz görmek içinde kalan hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, mutlu bir hayat süreceğine, kuyusunu kazmaya çalışan insanlardan uzak durmasına ve bu sıkıntıların ardından çok zengin olacağı bir döneme gireceğine, şansının hayatı boyunca yaver gideceğine, karamsarlığın ya da kişiyi kasvetli ruh haline sokan durumların son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyanın verdiği mesaja göre sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine, tüm umutlarını ve sermayesini bir işe bağlayacağına ve işin zaferle sonuçlanacağına, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, dertlerine çare bulacağına, rızkının ve kazancının bol olacağına, sorunların biteceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına işaret eder.

Genel anlamıyla Rüyada yüzünü bembeyaz görmek fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine, aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu hissetmeyeceğine, yeni bir ev alınacağına, verilen bir sözün yerine getirileceğine yorumlanır. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments