Rüyada Tanıdığın Birinin Yüzünü Şiş Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada tanıdığın birinin yüzünü şiş görmek kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, arkadaş ve dostlardan mühim bir yardım alınacağına, hayal ettiği kariyerine mutlaka ulaşacağına, yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanıdığın birinin yüzünü şiş görmek kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, aile yaşantısında da her şeyin yolunda gideceğine, güzel günlere kavuşacağına, iş hayatında yeni bir dönem açılacağına, yeni şeyler deneneceğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına delalet eder.

Rüya tabiri kitabına göre yarınların kendisine mutluluk ve neşe getireceğine inanacağına, çok rahat bir nefes alacağına, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine, sağlığına veya güzel ahlaka kavuşacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği zahmetin sona ereceğine, uzun bir süre boyunca bir kişi ile iş yaptıktan sonra artık birçok konuda bu kişiden destek alınacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına rivayet eder.

Rüyada tanıdığın birinin yüzünü şiş görmek kendisini en yukarılara taşıyacağına inandığı bir kişi ile görüşmelerini sıklaştıracağına, ayrılanların kavuşacağına, haline ve elindekilere şükredeceğine, yapılan çalışmalar karşılığında büyük bir maddi kazanca sahip olunacağına, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına delalettir.

Rüya tabircisine göre arkadaş ve dostlardan mühim bir yardım alınacağına, ticaretinin kusursuz ve sorunsuz şekilde ilerleyeceğine, övgü dolu güzel ve gurur verici sözler işiteceğine, rahatının, lüksünün ve konforunun baki olacağına, yaşanan bir sağlık sorununun şifa bulacağına, dini inancını tam olarak yaşamak için kişinin sürekli araştırma yapacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tanıdığın birinin yüzünü şiş görmek yapılan işlerde büyük başarılar kazanılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim saplanacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, sorunlarının üstesinden kimseye ihtiyaç duymadan kendi başına halledeceğine, çok büyük bir güven ve huzur içinde yaşanacağına, hayal ettiği kariyerine mutlaka ulaşacağına, geçmişten gelen ve kişiye mutluluk veren bir haber sayesinde bir yolculuğa çıkılacağına, ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine tabir olunur.

Rüya tabiri üstadına göre kötü duygularından arınacağına, gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, yaptığı bir işten ya da kazandığı bir başarıdan ötürü çok büyük ve önemli bir şekilde mükafatlandırılacağına, yaşanan sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, zamanla kişinin hayalini bile zorlayacak kadar güzel günler geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada birinin yüzünü şiş görmek bankadaki hesaplarının kabaracağına, kazancının bereketleneceğine, güzel fırsatların ele geçirileceğine, aniden hayatına girecek bir insan sayesinde duygularında pek çok değişimi aynı anda yaşayacağına, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, kısmetinin çoğalacağına alamet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments