Rüyada Tanıdık Bir Erkeğin Elimi Tutması

Rüyanın Özeti

Rüyada tanıdık bir erkeğin elimi tutması pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, yakın çevresi tarafından takdir edilip her konuda destek göreceğine, hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, güzelliklere rast gelineceğine, yalan söylemeyeceğine alamet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanıdık bir erkeğin elimi tutması pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine, sorunlarına yardım etmek için başka kişileri bulup onlarla çalışacağına, muradının gerçekleşeceğine, büyük iş sahipleri arasına girileceğine, her daim iyi anılacağına, mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin karşısına çıkacağına alamet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre yakın çevresi tarafından takdir edilip her konuda destek göreceğine, ömrünün sonuna kadar okumaya ve öğrenmeye olan hevesini kaybetmeyeceğine, sevdiklerinin hayatlarındaki olumlu gelişmelere tanıklık edileceğine, yaşamının uzun olacağına, hayırlı insanlarla karşılaşıp, işlerinin de en hayırlı şekilde sonuçlanacağına, bir fırsatı en iyi şekilde değerlendirerek maddi anlamda kurtuluşu bulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tanıdık bir erkeğin elimi tutması çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına, sıkıntılı ve sorunlu durumların kısa süre içerisinde biteceğine, hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacağı bir hayat süreceğine, mutlu günlerin yakında olduğuna, deneyim kazanacağına yorumlanır.

Rüyanın açıklamasına göre çok büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yeniden çok güzel hayaller kurmaya başlayacağına, keyfinin ve ağız tadının sürekli olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdık bir erkeğin elimi tutması sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, mücadeleden vazgeçmeyeceğine ve sonucunda refaha ereceğine, ticarette, dostlukta ve evlilikte başarılı ve mutlu olacağına, güzelliklere rast gelineceğine, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına alamet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre yalan söylemeyeceğine, ele geçen kazancın artacağına ve bu sayede sevdiklerine küçük süprizler yaparak onları sevindireceğine, yaşanan kırgınlıkların son bulacağına, ileride büyük bir servetin sahibi olacağına, açların doyacağına, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, bazı kişilerin araya girmesi ya da destek olmasıyla bazı olumsuz durumların üstesinden gelineceğine alamet eder.

Genel anlamıyla Rüyada bir erkeğin elimi tutması haneye bolluk ve bereketin dolacağına, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine, başka bir ülkeye yerleşme planları yapılacağına, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, hiçbir sorun yaşamayacağına delalet eder. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments