Rüyada Tanıdık Birinin Ayakkabısını Giymek

Rüyanın Özeti

Rüyada tanıdık birinin ayakkabısını giymek beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına ve başarıya ulaşılacağına, ağız tadının bozulmayacağına, kötü niyetli kimselerle hadlerinin bildirileceğine, yeni hayatına uyum sağlandıktan sonra her konuda çok iyi noktalara gelineceğine, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, kendisine yük olan maddi yükümlülüklerin azalacağına, kendisini ailesine ve sevdiklerine adayacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanıdık birinin ayakkabısını giymek rahatlığın, lüksün, konforun, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, ekonomik olarak sıkıntı çekmeyeceğine bu sayede manevi olarak da huzurlu olacağına, beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına ve başarıya ulaşılacağına, kötü niyetli bir kişi ile olan tüm diyaloğunu kopardığına ve artık farklı şekillerde bu kişiye cevap vereceğine, mirasa, alınan mutlu bir kararın aile büyükleri ile ve yakın çevre ile paylaşılacağına ve onlara ilan edileceğine delalettir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre iş hayatında yakaladığı başarıyı devam ettireceğine, başarıyla tamamladığı bir işi daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, ağız tadının bozulmayacağına, hayatın kendisini hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere erişmesini sağlayacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını kimseden yardım almadan çözüme ulaştıracağına, bir işte verilen bütün emeğin karşılığının alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada tanıdık birinin ayakkabısını giymek kötü niyetli kimselerle hadlerinin bildirileceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine, kişisel kavgaların son bulacağına, bir yakınına açtığı sırrın kimselere söylenmeyeceğine, hayırlı haberler alacağına işarettir.

Rüya tabircilerine göre aile hayatındaki uyumun ve huzurun da artacağına, yeni hayatına uyum sağlandıktan sonra her konuda çok iyi noktalara gelineceğine, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, mantıklı düşünerek adım atmanın ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına, yeni şeyler deneneceğine delalet eder.

Rüyada tanıdık birinin ayakkabısını giymek kendisine yük olan maddi yükümlülüklerin azalacağına, toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün artacağına, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, işlerinin eskisinden daha iyi olacağına, maddi açıdan birçok rakibin önüne geçileceğine, önüne pek çok imkan sunulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, sağlığına geri kavuşacağına, bir süre sorun yaşasa da daha sonra çok daha iyi bir şekilde ilerleme kaydedeceğine, kendisini ailesine ve sevdiklerine adayacağına, sorunlarının yakında biteceğine, başarısının çoğalacağına delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada tanıdık birinin ayakkabısını görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, iş hayatında değişikliklerin kapıda olacağına, yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşamadan yoluna devam edeceğine, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına alamet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
rumeysa

Rüyamda iş yerimde müdür olarak çalışan adamın ayakkabısını giyiyordum. sonra ihtiyacım bitince ayakkabıları adama geri veriyordum. beyaz bir ayakkabıydı. adam da gerçek hayatta iş yerinden ayrılmayı düşünüyor.