Rüyada Tanıdık Birinin Elinde Yılan Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada tanıdık birinin elinde yılan görmek keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, para konusunda şansının açılacağına, çok sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olunacağına, büyük atılımlar yapılacağına, kederini, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanıdık birinin elinde yılan görmek işlerinin eskisi gibi yolunda gideceğine, varolan borçların yakında ödeneceğine, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına sürekli devam edeceğine, hanesine ve işine bolluk ve bereketin hâkim olacağına, keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine delalettir.

Rüyanın anlamına göre kendisini eksik ve yetersiz gördüğü konularda iş hayatına atılmak yerine ilk önce açığını kapatma yoluna gideceğine, para konusunda şansının açılacağına, güzel ve aydınlık günlerin geleceğine, büyük emekler vereceğine, hayatında her daim şansın, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, kazançlı çıkacağına, meslek hayatında hep cesaretli adımlar atacağına bu sayede yenilmez biri haline geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada tanıdık birinin elinde yılan görmek sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, kurulu düzeninin olacağına, çok sevinçli haberlerle günden güne daha da mutlu olunacağına, rahat edeceğine, güzel bir hayatı olacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine, her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine ve başarıyı yakalayacağına, büyük atılımlar yapılacağına, esenliğe kavuşulacağına, güzel günlerin kapıda olacağına, çok çalışıp çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, hayatın tadını çıkarmaya bakacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tanıdık birinin elinde yılan görmek kederini, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına, zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, eski sakin yaşantısına geri döneceğine, kişinin bir sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, olaylar karşısında hiçbir zaman fevri davranmayacağına işaret eder.

Rüyanın tabirine göre sorunlu bir kişinin başa açtığı belanın tecrübeli bir kişiden alınacak yardımlar ve destek sayesinde haneden uzaklaştırılacağına, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına, herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine, eline geçen bütün imkânları kullanarak hayalinde kurduğu hayata kavuşacağına, iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına yorumlanır.

Genel anlamıyla Rüyada birinin elinde yılan görmek dertlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, hastalıklardan kurtulacağına, yakınlık duyulan veya duygusal bir bağ içinde olunan karşı cinsle beraber planlar yapılacağına, daha fazla mal sahibi olacağına, bir girişimi yaptığı için tabiri caizse kendisine methiyeler düzüleceğine, büyük kazanımlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments