Rüyada Tanıdık Birinin Evinde Çiğ Et Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada tanıdık birinin evinde çiğ et görmek zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayata dair tüm nimetlere kavuşarak, hayallerini gerçekleştireceğine, uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin yüzünü güldüreceğine bunun da kendisi için büyük bir sevinç kaynağı olacağına, malın ve paranın arttıkça artacağına, işyerindeki performansının artması için izlenen bir yolun çok iyi sonuçlar vereceğine, büyük miktarlarda paralar kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanıdık birinin evinde çiğ et görmek sosyal çevrenin değiştirileceğine, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, ticaretten yana kısmetlerinin çoğalacağına, işteki bir sorunun kısa süreli olacağına ve daha sonra işin düzgün bir şekilde ilerleyeceğine, kaçan bazı büyük fırsatların telafi edileceğine, çevresinde olup bitenlerin farkına vardığı gibi, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine işaret etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre umutsuzluk, belirsizlik ve huzursuzlukla geçen günlerinden kurtulacağına, hayata dair tüm nimetlere kavuşarak, hayallerini gerçekleştireceğine, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına, hayatını huzur, bolluk ve bereket içinde geçireceğine, bundan sonra istediği gibi rahat rahat harcama yapacağına ve para sıkıntısı çekmeden geçinebileceğine, olumsuz bir olaydan kısa bir süre sonra sular durulduğunda yeniden sakinleşerek, sonuçtan memnun kalacağına delalettir.

Rüyada tanıdık birinin evinde çiğ et görmek uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına, üzüntülerinin yerini mutluluğa bırakacağına, çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin yüzünü güldüreceğine bunun da kendisi için büyük bir sevinç kaynağı olacağına, saygın kişiliğini insanlar arasında yaymak için büyük bir uğraş vereceğine tabir olunur.

Rüya yorumu sözlüğüne göre iş ve aile ilişkilerinde daha büyük adımlar atılacağına, malın ve paranın arttıkça artacağına, kazançlı işlere yatırım yapacağına, hastalıkların uzak duracağına, kafa olarak daha rahat edileceğine, eşinin çok mutlu olacağına rivayet eder.

Rüyada tanıdık birinin evinde çiğ et görmek sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına, işyerindeki performansının artması için izlenen bir yolun çok iyi sonuçlar vereceğine, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına ve huzurlu günler geçirileceğine, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına, sorunların yakında son bulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, uzun süreler boyunca iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre kendisi gibi düşünen ve dürüstlüğü ile çevresinde ün yapmış bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine, bir şekilde daha rahat bir kişi olup kendisine çeşitli kurallar koyacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, amaçlarını gerçekleştirmek için büyük fırsatlar elde edeceğine alamet eder.

Genel anlamıyla Rüyada birinin evinde çiğ et görmek yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına, eski tanıdıklarından iyilik ve yardım göreceğine, gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine, yaşamına farklı bir yön vereceğine, ruhsal olarak olumlu bir halde olunacağına, gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine delalettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yasemin

Merhaba.
Rüyamda eşimle birlikte eski patronumun annesinin yazlık evinde olduğumuzu görüyorum.Kurban bayramı varmış ve çuvallar dolusu et var her yerde.
Eşim etlere bakıp biraz alalım diyor ama etlerin bir bölümü çok yağlı imiş.
Bende yağlı yerinden alma diyorum.
Sonra bahçede güller varmış lila,mor renk arası kokluyorum ama kokmuyorlar,vakti geçti herhalde diyorum ve balkona geçiyorum.