Rüyada Tanıdık Birinin Evinde Kedi Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada tanıdık birinin evinde kedi görmek işinde uzmanlaşacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, eski güzel günlerine döneceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanıdık birinin evinde kedi görmek yaşamı boyunca kendinden çok önce ailesini düşüneceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, çok kazançlı ve hayırlı işlere gireceğine, el attığı bütün işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, işinde uzmanlaşacağına, sağlığının ve ağız tadının hep yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, borçluysa borcunu ödeyeceğine, sorunların ve tartışmaların sona ereceğine, yakın bir zaman içinde hayırlı kazançlar elde edeceğine, hayırlı günler görüleceğine, hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine delalettir.

Rüyada tanıdık birinin evinde kedi görmek hatalarını tekrarlamamak için her zaman çok dikkatli davranacağına, giden birinin geri döneceğine, yavaş yavaş kendini toplamaya başlayacağına, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına, gönlünün bir kuş gibi çarpmasına vesile olacak haberler alacağına, geçmişte yapılan hatalardan kaynaklanan problemlerin sona ereceğine rivayet eder.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre dünya yaşantısında çok rahat edeceğine, dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına, sakin, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, maddi varlığının çoğalacağına, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada tanıdık birinin evinde kedi görmek kardeşler arasındaki tartışmaların biteceğine ve eşleri birbirine düşürmeye çalışan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, çözümlere kavuşacağına, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, çocukları tarafından çok sevileceğine, yaşlılığında kendisine bir bebek özeni ile bakılacağına, başarılamayan bir işten zafer elde edileceğine alamet eder.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre sorunların ve sıkıntıların çözüleceğine, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, eski güzel günlerine döneceğine, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine delalet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada birinin evinde kedi görmek her durumda ölçülü olmanın iyi olacağına, herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, maddi ve manevi olarak epey olumlu gelişme yaşanacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına rivayet etmektedir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments