Rüyada Tanıdık Birinin Kendini Astığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada tanıdık birinin kendini astığını görmek günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, yeni bir iş kapısı bulunacağına, hayırlı bir hayat süreceğine, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanıdık birinin kendini astığını görmek uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, can sıkıntısının sona ereceğine, ortaya çıkan sorunlarının en kısa zaman içinde çözüleceğine, tövbe etmeye, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, ailesinin sevgisini ve saygısını kazanmanın ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre her daim bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine, yeni bir iş kapısı bulunacağına, kendisine hayır ve başarı getirecek işler yapma fırsatı elde edeceğine bu sayede önce kendini sonra da çevresindekileri kurtaracağına, yeni gelişmelerin kendisine başarı, mevki, zafer ve bol kazanç getireceğine, yakın arkadaşları ile gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, hayırlı ve güzel adımlar atılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tanıdık birinin kendini astığını görmek hayırlı bir hayat süreceğine, uzun zamandır askıya alınmış olan amaçların gerçekleşeceğine, büyük ve hayırlı başarılar kazanacağına, kendisini sıkan ve yoran kişilerden ve durumlardan uzak duracağına, bir dostuna yalnız ve çaresiz olmadığını hissettireceğine, üstlenilen bir görevin ilerlemesine, gelişmesine, kalkınmasına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına alamet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, zahmetli işlerden kurtuluşa erileceğine, diğer hayallerini ve isteklerini gerçekleştirmek için cesaret bulacağına, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, farklı iş alanlarına yöneleceğine, zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdık birinin kendini astığını görmek iş hayatında ve aile hayatında sıkıntıların son bulacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceğine, deyim yerindeyse kimsenin bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına, emrinde çok sayıda insan çalıştırılacağına, emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine işarettir.

Rüya tabirlerine göre asla elden ayaktan düşmediği gibi, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, bulunduğu durumdan çok memnun olacağına, iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına, farklı şekillerde gelir elde edeceğine ve zenginliği bulacağına, bir mesele konusunda hissettiklerinin gerçekle örtüşeceğine, yapılan hataların yakında telafi edileceğine yorumlanmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada birinin kendini astığını görmek sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına, işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine, büyük bir cesaret örneği gösterip, tüm risklerini göze aldığı bir işe atılarak bu işten çok büyük gelir elde edeceğine, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, sevdiğinden yana hayır göreceğine, yeni bir iş olanağı yakalamaya, sahip olduklarının üzerine ekleyeceğine, sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine alamet ettiği söylenir. Devamını Oku …

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Vedat

Rüyamda kayınco mun evinde kapı köşesine bakıyorum orda evdeyim eşinin kendisini asılı bir şekilde karanlık bir yer köşesi ve yüzü aydınlık gözüküyor ve gülümseme sini gördüm asılı gördüm