Rüyada Tanıdık Birinin Saçını Taramak

Rüyanın Özeti

Rüyada tanıdık birinin saçını taramak sevilen bir kişi sayesinde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, üstleneceği yeni bir işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, ailesine son nefesine kadar bakıp, onları rahat ettireceğine delalet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanıdık birinin saçını taramak yardım edeceği bazı kişiler ile çok büyük bir işbirliğine gideceğine, sevilen bir kişi sayesinde uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, parasının her zaman bereketli olacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, moral olarak çok iyi hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre hayatındaki aksiliklerin ve engellerin ortadan kalkacağına, kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, oturduğu evi değiştirip, daha büyük ve konforlu bir eve taşınacağına, çocukluk arkadaşlarının birbirine kavuşacağına, sorunların, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına tabir olunur.

Rüyada tanıdık birinin saçını taramak istediği işe girmesi ile birlikte çok rahat edeceğine, hayallerin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, işinde çok ilerleyeceğine, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, üstleneceği yeni bir işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına, dertlerin, sıkıntıların, tasaların ve sorunların çözüm bulacağına, ticaretten yana kısmetlerinin artacağına, sosyal hayatında bazı olumlu değişiklikler yaşanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tanıdık birinin saçını taramak sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, iş hayatında yaşadığı stresi söküp atacağına, iş hayatındaki onca ilerlemeden sonra gönül işlerine kalbinin kapılarını açacağına, sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına, düşmanınızın sizinle uğraşamayacak kadar güçsüz olduğuna işarettir.

Rüya tabirlerine göre eskiden olduğu gibi iyi haline gelebilmek için elinden gelen çabayı göstereceğine, ailesine son nefesine kadar bakıp, onları rahat ettireceğine, şansının geri döneceğine, kısmetlerinin açılacağına, geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine, herhangi bir sağlık sorunu yaşamayacağına, varolan sorunlarının sona ereceğine, daha güzel ve daha iyi yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada taramak bir düğün ya da bir sünnet gibi hayırlı ve sevinçli bir olay olacağına, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, geçimini daha rahat sağlayacağına, kendisine olan inancını ve güvenini geri kazanacağına, dualarına karşılık alacağına delalet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments