Rüyada Tanımadığı Yaşlı Kadın Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada tanımadığı yaşlı kadın görmek ruhunun ve bedeninin şifaya kavuşacağına, çok sevinip işinin başına geçeceğine, hayatının kalan kısmında işinin ehli bir kimseyle birlikte işler yapacağına, anne ya da babasına yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanımadığı yaşlı kadın görmek refah içinde bir yaşam süreceğine, ruhunun ve bedeninin şifaya kavuşacağına, hayatının düzelmeye başlayacağına, elde edeceği maddi güçle beraber işlerini kolaylaştıracağına, hayalini kurduğu yaşama kavuşması için umutlarının yeşereceğine, hoşlandığı kişiye içini açmaya karar vereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre çok sevinip işinin başına geçeceğine, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, bu işin kazanç sağlaması sayesinde hayırlı bazı olaylar ile karşılaşacağına, çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, söz ve yetki sahibi olacağına, istendiği gibi hareket ederek çok büyük kazanç elde edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada tanımadığı yaşlı kadın görmek şans ve bereket kapılarının açılacağına, rahatlığın, lüksün, konforun, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, hayatının kalan kısmında işinin ehli bir kimseyle birlikte işler yapacağına, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre meslek hayatının her daim zaferlerle dolacağına ve hayallerinin peşinde koşmaktan bir an olsun vazgeçmeyeceğine, herhangi bir ihtiyacınız varsa hiç beklemediğiniz şekilde bu ihtiyacınız giderileceğine, anne ya da babasına yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, güzel günler için yaşayacağına, şifa bulacağına, güzelleşeceğine, eşine değerli hediyeler alacağına alamet etmektedir.

Rüyada tanımadığı yaşlı kadın görmek kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına, rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine, aldığı iyi eğitimi doğru firmalarda değerlendirme şansı bularak hayal ettiği kariyer için her türlü iyi şartı ele geçireceğine, çok iyi çalışmalar gerçekleştirerek insanları şaşırtacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, çalıştığı kişileri memnun etmeyi ve onlara kazanç getirmeyi bileceğine, huzurlu ve mutluluk verici bir birliktelik yaşanacağına, borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, daha fazla kazanç sağlayacak bir işe girileceğine, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine yorumlanır.

Genel anlamıyla Rüyada yaşlı kadın görmek hayallerin bir bir gerçekleştirileceğine, kendisini tatmin etmeyecek, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, üzüntülerin, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına alamet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Nevin

Merhaba rüyamda evimin mutfağında yaşlı yabancı bir kadın kırmızı et yıkıyordu et üç büyük parçaydı kadın sana çok güzel bir yemek pisirecegim diyordu ben dilimlemiyecek misn diyor dun o hayır bu şekilde pisirecegim diyordu.