Rüyada Tanımadığın Bir Erkeğe Kızmak

Rüyanın Özeti

Rüyada tanımadığın bir erkeğe kızmak refah içinde yaşanacağına, çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına, akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, aile hayatında sevinileceğine, rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, ağız tadının bozulmayacağına alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanımadığın bir erkeğe kızmak yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, birçok insanın takip ettiği ve çok sevdiği bir kişi olunacağına, güzel bir haber almaya, refah içinde yaşanacağına, çok rahat bir döneme girileceğine, hasretliklerin bir araya geleceğine alamet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre kötü bir durum ardından çabuk toparlanacağına, ara bozucuların, nifak sokanların cezalandırılacağına, sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına, iyi günler yaşayacağına, çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına, yaptığı işlerle çok büyük bir şöhrete karışacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tanımadığın bir erkeğe kızmak ticari yönden atılacak adımların hayırlı olacağına, kurulu düzeninin devam edeceğine, iyi ahlaklı kimselerle dost olacağına, akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, kazançlı işler yapılacağına, ele geçen kazancın günden güne daha da artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, borçsuz, maddi sorunlar olmadan, zengin bir hayata sahip olunacağına, aile hayatında sevinileceğine, yapılan çalışmaların daha çok insan için ekmek sağlayacağına, aile hayatının sorunsuz olacağına, kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine işarettir.

Rüyada tanımadığın bir erkeğe kızmak rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, elindekilerle yetinmeyi bileceğine, bütçesinin genişleyeceğine, çocuklarına daima sahip çıkacağına, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, uzun bir seyahate çıkılacağına delalettir.

Rüyanın anlamına göre hareketli yaşamından memnun kalacağına, çok riskli işlerin altından kolayca kalkacağına, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, ağız tadının bozulmayacağına, dertlerini, sıkıntılarını ve sorunlarını geride bırakacağına delalet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada bir erkeğe kızmak çok güzel işlere gireceğine, gelecekte darlık çekilmeyeceğine, hayırlı günler görüleceğine, ettiği tövbelerin amacına ulaşacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür rahatlık süreceğine rivayet etmektedir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments