Rüyada Tanımadığın Bir Erkeğe Sarıldığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada tanımadığın bir erkeğe sarıldığını görmek kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, aile ve iş hayatının eskisinden de iyi olacağına, kısmetlerinin her daim açık olacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok daha iyi biryere ulaşacağına, göğsünün kabaracağına alamet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanımadığın bir erkeğe sarıldığını görmek kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, hayırlı bir kişi ile mutlu olacağına, huylarının güzelleşeceğine, karşılaştığı güçlükler ne olursa olsun kişinin asla yenilmeyeceğine, yeni heyecanlar ve yeni gönül ilişkileri yaşayacağına alamet eder.

Yorumcuya göre hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın artacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, yeni bir işe gireceğine, malının üstüne mal, parasının üstüne para ekleyeceğine, özel hayattan yana mutluluk verecek gelişmelerin yaşanacağına, kendini motive ederek, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına delalet etmektedir.

Rüyada tanımadığın bir erkeğe sarıldığını görmek aile ve iş hayatının eskisinden de iyi olacağına, sahip olduğu nimetin artacağına, dualarının gerçekleşeceğine, dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine yorumlanmaktadır.

Rüya manasına göre kendisine destek olan kişilerin sıkıntıya düşmeyeceğine, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, atılacak adımlar ile yeni işlere girileceğine ve kazancın arttırılıp uğranılacak zararlara karşı önlem alınacağına, kısmetlerinin her daim açık olacağına, başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, işlerin her daim hayırlı bir şekilde yürüyeceğine, manen çok huzurlu ve mutlu olunacağına alamettir.

Rüyada tanımadığın bir erkeğe sarıldığını görmek sevilen bir arkadaşla bir iş fırsatının değerlendirileceğine, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok daha iyi biryere ulaşacağına, ilerleyeceğine bu sayede amaçlarına nail olacağına, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, evi olmayan ya da aşırı yoksul şekilde yaşayan kimselere düzenli olarak yardımda bulunacağına delalet eder.

Rüya sözlüğüne göre maddi durumunu genç yaşında düzeltip, sonrasında sık sık yurt dışı seyahatlerine çıkacağına, tatmin olacağı ölçüde saadeti, kazancı, neşeyi ve sağlığı bulacağına, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, bir girişimi yaptığı için tabiri caizse kendisine methiyeler düzüleceğine, göğsünün kabaracağına, üzüntüsüne ve sıkıntısına ortak olacak dostlarının kendisini bahtiyar edeceğine yorulmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada bir erkeğe sarıldığını görmek ferah bir eve geçileceğine, hanede küs olan herkesin el sıkışıp barışacağına, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine, içinde bulunduğu karamsar ve üzgün ruh halinden kurtulacağına, yeni projelerin ve planların tutacağına, parasının her geçen gün artacağına alamettir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments