Rüyada Tanımadığın Biri Tarafından Uyarılmak

Rüyanın Özeti

Rüyada tanımadığın biri tarafından uyarılmak kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, hayallerindeki eve sahip olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, dünya hayatından yana razı geleceğine delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanımadığın biri tarafından uyarılmak gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, hoşgörülü ve saygılı bir kişi olunacağına, kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine, çok sağlıklı bir bedene sahip olacağına delalet eder.

Rüya tabircilerine göre kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, önüne çıkacak bir kısmetin yeni bir kapı açacağına, hayallerindeki eve sahip olacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına, verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, ekonomik olarak bolluk içinde geçen bir döneme girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tanımadığın biri tarafından uyarılmak yeni tanışacağı bilge bir kişinin geleceğine büyük katkı sağlayarak onun için başka hayırlı yollar açacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile aralarındaki buzların eriyeceğine ve tartışmaların tatlıya bağlanacağına, büyük sorumluluklar alacağı bir mevkiye yükseleceğine, emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına ve sorunların sona ereceğine, hastalıklardan ve kederlerden uzak olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya alemine göre küslük yaşadığı kişiler ile aralarındaki buzların eriyeceğine, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, mutluluk ve huzur bulacağına, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını herhangi bir sorun yaşamadan yakın bir zaman içinde tek başına çözeceğine ve ileride çok iyi işlere imza atacağına, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada tanımadığın biri tarafından uyarılmak yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine işaret eder.

Ulemaya göre hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine, geçmişte yapılan hataları telafi etmek için fırsat bulunacağına, hayata geçirdiği fikirlerin işlerlik kazanıp etrafının insanla dolacağına, dünya hayatından yana razı geleceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere ulaşacağına, karşısına çıkabilecek bir olay için çeşitli önlemler alacağına delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada biri tarafından uyarılmak hayatının kolaylaşacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, uzun zamandan beri tanış olunan birinden hayırlı bir haber alınacağına, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, sağlık sorunlarını kısa zamanda aşacağına, uzun zamandan beri gerçekleştirmeyi beklediği bir projeyi yakın bir zaman içinde gerçekleştireceğine alamet etmektedir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments