Rüyada Tanımadığın Birinin İntihar Ettiğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada tanımadığın birinin intihar ettiğini görmek meslek erbabı ve ticaret ehli kişiler sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine, yeni işler alacağına, işlerinin çok iyi bir hal alacağına, sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, sevdiği birisiyle daha fazla yakınlaşacağına, aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine tabir olunur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanımadığın birinin intihar ettiğini görmek sıkıntıların tez zamanda çözüm bulacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, zararlı bir kişi ile bağların koparılacağına ve arada kalınan bir konuda en doğru kararın verileceğine, sorun yaratan olayların çözüme kavuşturulacağına, geçmişte yaşanan sıkıntılı durumların bundan sonra tekrar etmeyeceğine ve çok daha mutlu ve huzur dolu bir hayata sahip olacağına, karşısına hayırlı bir kısmet çıkacağına, meslek erbabı ve ticaret ehli kişiler sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, rütbesinin artacağına tabir olunur.

Tabirciye göre çok büyük başarılar elde edeceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşacağına, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine, yeni işler alacağına, bazı büyük sorunları çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tanımadığın birinin intihar ettiğini görmek işlerinin çok iyi bir hal alacağına, iyilik yaparak, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, kolay yoldan gelir elde edeceğine, kendisini üzen ve kıran şeyleri hayatından çıkaracağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına, sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, çok sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, yeni bir deneyimin kendisine tecrübe kazandıracağına, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, yapılan işte türlü zorlukların kolayca üstesinden gelineceğine rivayet eder.

Rüyada tanımadığın birinin intihar ettiğini görmek hane içinde herhangi bir sıkıntının yaşanmayacağına, hayalindeki her şeye yakın zaman içinde kavuşacağına, çok iyi yerlere geleceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sevdiği birisiyle daha fazla yakınlaşacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, helal rızık elde edeceğine işarettir.

Rüya lugatına göre aile bireylerinden birinin evlilik yolunda adım atacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, şartlar ne olursa olsun her şekilde dik duracağına, sorunların son bulacağına, ana baba duasının alınması sayesinde çok hayırlı bir aile hayatına sahip olunacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını yakında atlatacağına, anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına rivayet eder.

Genel anlamıyla Rüyada birinin intihar ettiğini görmek sorunların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına ve tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, tüm sorunların tatlılıkla ve kısa sürede halledileceğine, arkadaşlar arasında tatlı bir rekabet yaşanacağına, daha kolay bir hayata kavuşacağına, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına delalet eder. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ebru

rüyamda aksam arabayla bir yere giderken bir apartmanın çatısına çıkmış aşağı bakan üzgün birini görüyorum. acaba ne derdi var diye düşünürken, ilerideki apartmandan iki kadın tedirgin bir şekilde iniyor. durup nedenini soruyorum ve o kişinin intihar edeceğini söylüyorlar. ben de az önce gördüm çatıdaydı diyorum sonra daha hızlı bi şekilde gidiyorlar. daha sonra ben kendimi başım dönerek yolda yürümeye çalışırken buluyorum. sonra etraftaki polisler yardım ediyor ben de intihar eden kişiyi soryrm

ebru

teşekkürleer