Rüyada Tanımadığın Biriyle Cinsel İlişkide Bulunmak

Rüyanın Özeti

Rüyada tanımadığın biriyle cinsel ilişkide bulunmak arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, maddi sıkıntılarının sona ereceğine, genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına, daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanımadığın biriyle cinsel ilişkide bulunmak aile hayatının her geçen gün daha da güzelleşeceğine, hasret duyduğu ve sevdiği kişiye kavuşacağına, arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, kurulan yuvada mutlu ve huzurlu bir ömür sürüleceğine, rakiplerini gerisinde bırakacağına, eline geçecek eşsiz fırsatları en doğru şekilde kullanmasını bileceğine rivayet etmektedir.

Rüya lugatına göre diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine, kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, aile hayatı içinde çok sevinçli haberler alınacağına, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, geleceğinde makam olarak da, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine işaret eder.

Rüyada tanımadığın biriyle cinsel ilişkide bulunmak neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, çok kısa bir zaman içinde kendisini hayallerine kavuşturacak bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, bilgi bir kişinin kendisine yol göstereceğine ve elinden geldiğince sıkıntısını azaltmak için imkânlarını seferber etmekten geri durmayacağına, kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabirleri lugatına göre hayallerine kavuşacağına, kendisini daha iyi hissedeceğine, kısmetlerinin her daim açık olacağına, son zamanlardaki maddi sorunların dost ya da akrabalardan birinin vereceği destek sayesinde çözüleceğine, maddi sıkıntılarının sona ereceğine, güzel bir birlikteliğe başlanacağına işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığın biriyle cinsel ilişkide bulunmak huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına, elinden geliyorsa kötü durumdaki bir dostuna borç vereceğine, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, işlerin aksamaması için bazı adımlar atılacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına tabir olunur.

Rüya alimlerine göre aradığı huzuru yakalamayı başaracağına, daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, öğretmen veya akademisyen olacağına, seyahatlere katılacağına, maddi açıdan büyük atılımlar yapacağına, helal olan ve tükenmeyecek rızka kavuşacağına alamettir.

Rüyada biriyle cinsel ilişkide bulunmak yakın bir zaman içinde çok istediği terfiye kavuşacağına, aile saadetinin artacağına, hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, kırgınlık yaşanmış bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, keyifli sohbetler edeceğine, yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine delalet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments