Rüyada Tanımadığın Biriyle Nişanlandığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada tanımadığın biriyle nişanlandığını görmek farklı mesleklerden insanlarla bir araya geleceğine ve yeni ortaklıklar sayesinde kazanacağı ticari itibarın artacağına, kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, içinde uhde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, kişinin yaşadığı tüm aksiliklerin ve başarısızlıkların ortadan kalkacağına, anne duasının alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanımadığın biriyle nişanlandığını görmek sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışıldığı sırada gelen bir yardım ile bu durumdan kurtulacağına, farklı mesleklerden insanlarla bir araya geleceğine ve yeni ortaklıklar sayesinde kazanacağı ticari itibarın artacağına, diğer aile bireylerinin de kendisinin zamanında tamamlaması gereken bir işe katılacağına, sağlık durumunun yakın bir zaman içinde sapasağlam olacağına, yeni bir ülkeye taşınmak için yola çıkılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına, hasta olanlar için şifa bulmaya, zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine, iyi, güzel ve hayırlı günler geçireceğine, kendisiyle daha fazla ilgilenmek suretiyle sosyal yaşantısını güçlendireceğine alamet eder.

Rüyada tanımadığın biriyle nişanlandığını görmek içinde uhde olarak herhangi bir konunun kalmayacağına, itibar kazanacağına, gözyaşı döküleceğine, bir iş sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüya lugatına göre maddi olarak büyüyeceğine, yaşamına huşu içinde devam edeceğine, sevinçli haberler alınacak bir döneme girileceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, huzur ve sevgi dolu günler yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tanımadığın biriyle nişanlandığını görmek kişinin yaşadığı tüm aksiliklerin ve başarısızlıkların ortadan kalkacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına, çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, sıcak ve uzun süreli dostluklar kurulacağına, daha rahat bir yaşama kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, anne duasının alınacağına, işinde itibar edineceğine, ilerleyeceğine ve kalkınacağına, dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına, kendi işini açacağına, inancına hep sadık kalarak yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada biriyle nişanlandığını görmek geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, başarıları ile adından söz ettireceğine, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine, kapalı olan kısmetinin açılacağına, maddi gücünün, kendine olan güveninin, yarınlara olan inancının, huzurunun ve mutluluğunun da katlanarak artacağına, mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına yorulmaktadır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments