Rüyada Tanımadığın Biriyle Sevgili Olmak Ve Öpüşmek

Rüyanın Özeti

Rüyada tanımadığın biriyle sevgili olmak ve öpüşmek ferah bir eve geçileceğine, vaktinin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, güzel yarınlara olan inancının gerçeğe dönüşeceğine, gelirinin giderinden fazla olacağına, eş, dost ya da akrabalarından birinin bir sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanımadığın biriyle sevgili olmak ve öpüşmek güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine, düzgün bir kişi ile zarar ettiği bir işi sorun yaşamadan ortadan kaldıracağına ve rahata ereceğine, manevi anlamda çok yol katedileceğine, ferah bir eve geçileceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları lugatına göre hoşlandığı kişiden duygularına karşılık göreceğine, tartışmaların sonlandırılacağına, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına, aile hayatında çok daha güzel günler göreceğine, vaktinin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, kısa bir süre sonra bir evlat sahibi olunacağına alamettir.

Rüyada tanımadığın biriyle sevgili olmak ve öpüşmek yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve garantili adımlar atacağına, hasret duyduğu ve sevdiği kişiye kavuşacağına, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, güzel yarınlara olan inancının gerçeğe dönüşeceğine, yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, izlenecek bir yolun hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına delalettir.

Rüya yorumcusuna göre kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, gelirinin giderinden fazla olacağına, her türlü fırsatın değerlendirilip, yaşanan olumsuzluklardan ders çıkarılacağına, aydınlık bir yola çıkılacağına, yakın bir zaman içinde hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tanımadığın biriyle sevgili olmak ve öpüşmek eş, dost ya da akrabalarından birinin bir sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, alın terinin karşılığını alacağına, sorunların ve sıkıntıların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşacağına, başarıyla tamamladığı bir işi daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kendisine yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine delalettir.

Rüya tabiri üstadına göre sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, rızkının, malının, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, yapacağı ortaklıklar ile büyük kazançlar elde edeceğine, ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke alamet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada biriyle sevgili olmak ve öpüşmek hayatında huzur ve mutluluğun hüküm süreceğine, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine, hayatında yeni bir sayfa açacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, rahat ve kolay şekilde yaşamaya başlayacağına, yapılacak olan bazı girişimler sayesinde kısa zamanda büyük bir şöhrete sahip olunacağına, hane halkı arasında tartışma yaşanmasına sebep olan bir kişinin aileden uzaklaştırılacağına delalet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments