Rüyada Tanımadığın Biriyle Sevişmek İstemek

Rüyanın Özeti

Rüyada tanımadığın biriyle sevişmek istemek borçlarınızı ödemede kolaylık yaşayacağınıza, kazancının artacağına, stresten uzaklaşacağına, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, hanedeki ve işyerindeki bereketin artacağına, ele geçen parayla kendine ticarethane açacağına, bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tanımadığın biriyle sevişmek istemek üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, borçlarınızı ödemede kolaylık yaşayacağınıza, kazancının artacağına, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine, ağız tadından ve neşesinden hiç kaybetmeyeceğine, gönül işlerinden yana hep şanslı olacağı gibi son kararını da isabetli vereceğine, çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına delalettir.

Rüya yorumcusuna göre birçok kişinin dikkatini çekeceğine, yapılan bir hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, yaşamına sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, stresten uzaklaşacağına, her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine, sevdiğinizin, güzel sözlerle sizi hoş tutacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tanımadığın biriyle sevişmek istemek yeni iş teklifleri alacağına ya da kendisine başarı, mutluluk ve zenginlik getirecek ticaret ortaklıklarına gireceğine, yaşadığı üzüntünün sona ereceğine, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, aldığı hayır duaları nedeniyle kazalardan uzak yaşayacağına, kendisine zarar vermek isteyen insanlara dikkat edip, dostlarını da iyi seçeceğine, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine rivayet eder.

Rüya alimine göre çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, hanedeki ve işyerindeki bereketin artacağına, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tanımadığın biriyle sevişmek istemek hanesinde kısmetsizlik yaşanmayacağına, ele geçen parayla kendine ticarethane açacağına, zor durumların el birliği ile aşılacağına, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, yanlış giden işlerin düzeltileceğine yorulur.

Rüya yorumu kitabına göre kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına, bolluğa, berekete, zenginliğe ve servet sahibi olmaya, yapılan çalışmaların çok daha fazla kar sağlayacağına, müjdeli bir haber alarak sevineceğine, aydınlanacağına alamettir.

Genel anlamıyla Rüyada istemek kararsız kaldığı bir konuda en doğru olanı bulacağına, hayatının akışının bambaşka bir yöne doğru ilerleyeceğine, bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, yeni iş kollarına girileceğine, kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına, bu sayede gülüp eğleneceğine yorumlanmaktadır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments