Rüyada Tavus Kuşu Yakaladığını Görmek

Rüyanın Özeti:

Rüyada tavus kuşu yakaladığını görmek yeni işlere gireceğine, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, dayanışmanın ve düzenin artacağına, göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine, uzunca bir süredir beklenen bir haberin gelmesiyle tüm ailenin mutluluktan havalara uçacağına işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tavus kuşu yakaladığını görmek yeni işlere gireceğine, yapılan çalışmaların üst yöneticiler tarafından takdir göreceğine, kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, rahat ettiği bir döneme gireceğine, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına işaret etmektedir.

Rüyanın yorumuna göre para kazanmaya başlayacağına, moral veren yakınları sayesinde kısa süre sonra tamamen ayağa kalkıp, işlerin başına geçeceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, bereketi ve zenginliği bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada tavus kuşu yakaladığını görmek sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine, ayrı düşülen bir kişi ile bir araya gelineceğine, mutluluğun ve başarının sırrını çözmeyi bileceğine, hayır işi yapacağına ve zekât vereceğine, dayanışmanın ve düzenin artacağına, insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine delalet etmektedir.

Rüyanın anlamına göre yöneticilik koltuğuna oturacağına, sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, yeni bir işe girmek için kısa süreli bir hazırlık yapacağına ve çok büyük mutluluklar duyacağı bir çalışmaya gireceğine, engel tanımayan biri olacağına, huzurlu bir yaşam sürüleceğine, göstereceği sabır karşısında mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, hem kendisinin hem ailesinin maddi durumunun düzeleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tavus kuşu yakaladığını görmek sorunların ve sıkıntıların kısa dönemde son bulacağına, çok güzel ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına, çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine, özgüveninde artış yaşanacağına, kendini çok daha iyi hissedeceğine, neşeli ve keyifli günler geçireceğine tabir olunur.

Rüya sözlüğüne göre atılan adımların getirisinin çok büyük olacağına, başarı kazanacağına, yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına, düşmanların barışacağına, uzunca bir süredir beklenen bir haberin gelmesiyle tüm ailenin mutluluktan havalara uçacağına, sevdiği bir işle uğraşarak para kazanmanın avantajlarını yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma

Rüyamda ablamla haki renkte bir çadırdan çıkıyoruz. Çadırın sağ tarafına dönüyoruz. An tarafından çıkan beyzaz gül kurusu renginde bize doğru yürüyen büyük bir kuş görüyoruz.Çadırın kapısına dönüyoruz. O da kapıya geliyor . Yüzü çirkin bize saldıracak gibi, bu sırada biraz tüylerini açıyor. Bu tavus kuşu diyoruz. Ablam kaç diyor ben kaçmıyorum. Gagasından tutup yakalıyorum. O da kurtulmaya çalışıp beni dizimin altından ısırmaya çalışıyor. Ben çok cesur bir şekil daha sıkı kapatıyorum gagasını.