Rüyada Tek Gözü Kapalı Kadın Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada tek gözü kapalı kadın görmek yeni iş kollarına girileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, herkesin istediği bir kariyeri olacağına, yapılan planların, programların ve projelerin başarıyla nihayete erdirileceğine, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, her anlamda güçleneceğine, hasta olanlar için şifa bulmaya alamet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tek gözü kapalı kadın görmek büyük kazanımlar elde edeceğine, kazancının bir kısmını tasarruf için ayıracağına, istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebileceğine, kalbini tekrar hayata açacağına, yeni iş kollarına girileceğine, büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine alamet eder.

Rüya tabirlerine göre uzun zamandan beri hayal edilen her şeye kavuşulacağına, yeni kazanç kapılarına kavuşacağına, büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına, eline geçen bütün fırsatları ve yeteneklerini kullanarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, herkesin istediği bir kariyeri olacağına, çok daha iyi işler gerçekleştirileceğine, arkadaşını bir konuda başarıyı elde edebileceği konusunda cesaretlendireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tek gözü kapalı kadın görmek vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, evliliğinde mutlu olacağına, yapılan planların, programların ve projelerin başarıyla nihayete erdirileceğine, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına, yeni bir iş ile birlikte hayatının çok büyük bir hız kazanacağına, hayalini kurduğu mevkiye ya da okula kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyanın tabirine göre kaygılı bir ruh halinin sona ereceğine, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte yeni bir işe gireceğine, izlenecek yolların zafer ve zenginlik getireceğine, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına delalettir.

Rüyada tek gözü kapalı kadın görmek mutluluğu, başarıyı, sağlığı ve zenginliği yakalayacağına, bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, rahat ettirecek adımlar atılacağına, her anlamda güçleneceğine, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, iş hayatında çok büyük bir yardım alacağına ve aile hayatı ile ilgili bir sorunu çözeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre ünlü biri olarak herkesin saygısını kazanacak olan kişinin yaşamı boyunca ismini duyuracak işler yapacağına, kendisini çekemeyenlere karşı galip geleceğine, ortalık kurulacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni iş kollarına girileceğine, yaşadığı zorlukların son bulacağına, hasta olanlar için şifa bulmaya, sevilen bir kişinin kalbinin kazanılacağına delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada gözü kapalı kadın görmek hapisteki kimselerin tez zamanda tahliye olacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmeleri beraberinde getireceğine, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına, yakın bir zaman içinde bir evlilik haberi alınacağına, koltuğunun ve gelirinin yükseleceğine, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına rivayet etmektedir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Rabia

Rüyamda bir gözü kapalı bir kadının fotoğrafını görüyordum diğer fotoğrafta da avuç içinde de tek gözün olduğunu gördüm ve bu illuminati diyordum yanımdakilere. Bu rüyanın anlamı nedir acaba

Rabia

Teşekkür ederim:))