Rüyada Tercih Edilmemek

Rüyanın Özeti

Rüyada tercih edilmemek sosyal hayat içerisinde sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, yapılan bir evlilikten sonra oldukça mutlu olunacağına, hayır ve iyilik dolu işler yaparak kendisini huzurlu hissedeceğine, her konuda şansın yaver gideceğine, yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, evliyse aşk tazeleyeceklerini, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine delalet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tercih edilmemek sosyal hayat içerisinde sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, sıkıntıların yakın zamanda gelecek bir aile büyüğü sayesinde aşılacağına, yaşam enerjisinin ve hevesinin hep yüksek olacağına, eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine, zenginliğe kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri lugatına göre kazanılan paranın hayırlı işler için kullanılacağına, zorlukların, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine, yeni bir eve taşınılacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine, rakiplerine karşı zafer kazanacağına, yapılan bir evlilikten sonra oldukça mutlu olunacağına, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getireceğine alamettir.

Rüyada tercih edilmemek aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, eşler arasındaki uyumun bu dönemde en üst seviyede olacağına, hayır ve iyilik dolu işler yaparak kendisini huzurlu hissedeceğine, yeni kapılar açılacağına, sorunların çözüleceğine, rahat bir hayata sahip olunacağına rivayet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre uzun yıllardan beri çok uzak bir yerde oturan ve bir türlü bir araya gelme şansı bulamadığı akrabaları ile yakın bir zaman içinde bulaşacağına, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, her konuda şansın yaver gideceğine, yeni işler yapılacağına, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada tercih edilmemek kendisinin ve ailesinin uzun ömre sahip olarak sağlık sorunu yaşamadan bir hayat süreceğine, başarılı bir kariyere sahip olunacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine, yönetici vasıflı bazı kişilerin dikkatini çekeceğine, derin bir nefes alacağına, tartışma yaşadığı kişilerle arasını düzelteceğine, çok rahat bir nefes alacağına, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine yorulmaktadır.

Rüya ilmine göre kendisini güzelliklere, iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, dünya malı elde edeceğine, evliyse aşk tazeleyeceklerini, kişi bekarsa karşısına çıkan yeni bir kısmetle dünya evine gireceğine, yeni yatırımlar yapacağına, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, yakın bir tanıdığının çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Meysera

Merhabalar ruyamda hoşlandığım erkek , en yakın arkadaşımla konusuyordu , onu daha çok beğenip bana tercih ediyordu , çok kırılıyordum kıymetim bilinmediği için , arkadaşım benden habersiz karşılık veriyordu , çok ama çok öfkelenip , üzüluyordum , agir bir hayal kirikliğiydi , yorumlayabilir misiniz ?

Meysera

Bu olayi olay olarak gerçek hayatta yaşadım , iyi yorumladiniz , kötü yaşadım , bu olaydi , iyiliği de dokunmadi