Rüyada Tesbih Görmek

Rüyanın Özeti:

Rüyada tesbih görmek dünya hayatında çok güzel olaylar ve insanlar ile tanışacağına, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, kötü günlerin geride kalacağına, varlık ve bolluk içinde bir hayat süreceğine, daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, edilen duaların karşılığını bulacağına tabir olunur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tesbih görmek dünya hayatında çok güzel olaylar ve insanlar ile tanışacağına, sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, evli kişiler için mutlu bir yuvaya sahip olacağına, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, bilgili bir kişiden iş konusunda faydalanacağına, ailesi ve sevdikleri ile birlikte çok güzel ve mutlu bir hayat süreceğine tabir olunur.

Rüya yorumları lugatına göre nerede akşam orada sabah felsefesi ile yaşamaktan vazgeçeceğine, büyük mutluluklar yaşayacağına, sorunlarından kurtulacağına, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, ileride çok zengin biri olacağına, sorunları anlayışlı bir şekilde çözeceğine delalettir.

Rüyada tesbih görmek alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, kötü günlerin geride kalacağına, sorunlu bütün olayların düzeleceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir sıçrama yaşanacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, özel hayatına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre canla başla çalışacağına, bir fikrin çok büyük sorunları kısa sürede ortadan kaldırmasına çok
işe yarayacağına, çok büyük kişiler ile çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine ve yakında çok büyük kazançlar elde edecek bir çalışmanın temellerinin atılacağına, deyim yerindeyse önünde sonunda makam sahibi olacağına, varlık ve bolluk içinde bir hayat süreceğine, aile içerisinde sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına işaret etmektedir.

Rüyada tesbih görmek daha aydınlık, güneşli ve güzel günler yaşayacağına, deyim yerindeyse elinin iş ve ekmek tutacağına, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, zorlukların aşılacağına, yaptığı çalışmalar ile insanlar arasında çok saygın bir yere kavuşacağına, yaşayacağı güzel ve önemli olayların mutluluğunun etkisinin uzunca bir süre devam edeceğine delalettir.

Rüya açıklamasına göre sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine, edilen duaların karşılığını bulacağına, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine, problemlere çözüm bulunacağına, son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine rivayet eder.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
semih

bir işyerinde çalşıyyormuşum. Masamın ütündeki kalemliğin içinde bir kaç tane kaliteli tesbihim varmış. İş yerine gelip giden orada tanunmış bri benim tesbihlrimi atmış. Öğrenince niye attın dedim. Başkaları istemesin diye attım dedi. Başkalarının bir şeyi atılmaz belki değerlidir bir daha kimsenin eşyasını atma dedim. olur dedi. Sonra masanın üstünde yine başka bir kutunun içnide bir kaç tane daha tesbih vardı onları aldım. mavi renkli kirli tozlu tesbihlerdi.

Cey Can

Az önce saat 16 gibi uyuya kalmışım. Bu esnada gördüm bu rüyayı. Açık alan bir çarşıda gezerken bir dükkana girdim. Halka şeklinde lastik toka almak isterken siyah boncuklu toka sandığım bir şey gördüm ve onu istedim. Satıcı onu elime verdiği anda o siyah boncuklu toka, saydam sarı renkli, en küçüğü nohut en büyüğü fındıktan biraz daha büyük, ağır bir tesbih oldu birden. Rüyamı yorumlarsanız memnun olurum. Hayırlı günler dilerim.

Suna

Kapı kulpuna turuncu ve krem rengi tesbihleri astım

Muhammed

Rüyada Bir Adamın Altın Püsküllü Tesbih verdiğini gördüm kanserden vefat eden annemle avlulu bir evde oturuyorduk kendisine gösterdim güzel mi anne diye sordum anlimdan öptü güzel dedi işin garibi tesbihte adım ve soy adım yazıyordu yorumlar mısınız Allah razı olsun