Rüyada Tesbihle Dövülmek

Rüyanın Özeti

Rüyada tesbihle dövülmek eşsiz ve güzel duyguların kendisine hediye edileceğine, ilerleyen günlerin kişi için herhangi bir sıkıntı olmadan keyifli olacağına, çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, tasaların ve üzüntülerin biteceğine, zenginlik ve bolluk içinde olacağına, seçkin bir eleman haline geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tesbihle dövülmek sorunlarını aşmak için çözümlere kavuşacağına, bolluk içinde bir hayata sahip olunacağına, eşsiz ve güzel duyguların kendisine hediye edileceğine, çok iyi mevkilere götürecek çalışmalara imza atılacağına, büyük sabır göstererek ve çok emek vererek işlerini yoluna sokacağına, canın ve malının her zaman güvende olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre ilerleyen günlerin kişi için herhangi bir sıkıntı olmadan keyifli olacağına, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına yorulur.

Rüyada tesbihle dövülmek sevdikleri ile huzur içinde yaşayacağına, hem makam ve itibarının hem de zenginliğinin çoğalacağına, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine, sevdiği kimseler sayesinde borçlarından kurtulacağına, çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, hiçbir zaman mutsuz olmayacağına alamet eder.

Rüya yorumları sözlüğüne göre tasaların ve üzüntülerin biteceğine, aradığı çareleri bulacağına, şifa bulacağına, güzelleşeceğine, kişinin günahlarına tövbe etmesine, zahmet çekilerek ve uzun süre üzerinde çalışılarak hazırlanmış olan bir projenin çok büyük kazanç getireceğine, sayılan ve sözü dinlenen bir kişi olacağına, endişelerin biteceğine alamet eder.

Rüyada tesbihle dövülmek yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine, daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin artacağına, zenginlik ve bolluk içinde olacağına, maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine, olumsuz gelişen bir durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına, sorunlarından zarara uğramadan kısa zaman içinde kurtulacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına alamet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre bilge ve alim kimse haline geleceğine, ne kadar plan varsa gerçekleştirileceğine, iş ve mekan değiştireceğine, meslek erbabı ve ticaret ehli kişiler sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, seçkin bir eleman haline geleceğine, hayatında hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada dövülmek rahat bir hayata sahip olacağına, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, pürüzlü durumları halletmek için aile üyelerini ikna etmek isteyeceğine, çeşme ya da okul gibi bir hayrat yaptırarak pek çok hayır duası kazanacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Altun

Rüyada tesbih taneleri kopuncaya kadar gizlice evlenen kocayı dövmek kocanın yanağını ısırmak ona kızgın olmak üzülmek ağlamak