Rüyada Tuvalette Kertenkele Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada tuvalette kertenkele görmek ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, eşi tarafından yüceltileceğine, hayatında her daim bereket ve zenginlik olacağına, hayatında olumlu değişiklikler yaşayacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, hayal edilen eve kavuşulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada tuvalette kertenkele görmek çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine, kazancı arttıracağına, tanıdığı birisi ile arasında çok büyük bir bağ kurulacağına, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyanın manasına göre çok büyük mutluluklar yaşayacağına, eşi tarafından yüceltileceğine, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, moralinin ve neşesinin yerine geleceğine, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, eşiyle arasında herhangi bir gizli saklı durumun kalmaması için her şeyi açık olarak konuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada tuvalette kertenkele görmek iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine, projelerin büyük başarılar kazandıracağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, hayatında her daim bereket ve zenginlik olacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde adından sıkça söz ettireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre yakın zamanda yaşadıklarının hem sosyal, hem özel, hem de iş hayatına olumlu olarak yansıyacağına, ileride çok mutlu olacağı evlilik hayatı için hayırlı bir başlangıç yapıp, birlikteliğe başlayacağına, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, hayatında olumlu değişiklikler yaşayacağına, eğitimle ilgili karşılaşılan bir fırsatın değerlendirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada tuvalette kertenkele görmek çarelere ve çözümlere ulaşacağına, şifa bulacağına, ruhen ve bedenen yenileneceğine, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, maddi ve manevi bütün sıkıntıların, sorunların ve üzüntülerin son bulacağına, yaşamının çok daha keyifli hale geleceğine, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, mutlu bir ömür geçirileceğine işaret eder.

Rüya tabirine göre sıkıntılarını ve sorunlarını en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, dostlarının maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, hayal edilen eve kavuşulacağına, yaşayacağı güzel ve önemli olayların mutluluğunun etkisinin uzunca bir süre devam edeceğine, kuracağı bir ortaklığın yeni bir hayatın kapılarını açacağına, ferah bir haneye sahip olunacağına delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada kertenkele görmek geleceğine ışık tutacak gelişmelerin yaşanacağına, maddi imkanlarının genişlemesi ile beraberinde pek çok arzusuna ulaşacağına, başarılarının ardı arkasının kesilmeyeceğine, mal mülk kazanacağına, uzun süre boyunca görülmemiş olan bir kişi ile hasret giderileceğine ve ferahlığa çıkılacağına, şifa ve moral bulacağına tabir olunur. Devamını Oku …

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Esra

Öğretmen olduğum okulda tuvaletler taştan ve genişti içi pis su ve üzerinde kertenkele vardı ben de kertenkele olmayan bir tuvalet arayıp buldum. Yine pis idi suyu. Çıktığımda kemerimi takarken müdür yardımcısı seni sağlıkla ilgili bölümde yükseltelim çok iyi gidiyorsun diyordu. Anlamı nedir?

Meltem

Çok teşekkür ederimmm