Rüyada Uçağa Yetişmeye Çalışmak

Rüyanın Özeti

Rüyada uçağa yetişmeye çalışmak eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, ferahlığa erileceğine, zorda kalmış kişilere yardım elini uzatacağına ve ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına işarettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uçağa yetişmeye çalışmak kontrolü ve inancı elden bırakmayacağına, uzun zamandan beri yaşadığı ve bir türlü kurtulma fırsatı bulamadığı sorunlardan kısa bir zaman içinde kurtulacağına, yaşayacağınız sıkıntıları kolay atlatacağınıza, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına, eğitimlerinin iyi olacağına, güzel günlerin yaşanacağına işarettir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre siparişlerinin çoğalacağına, daha geniş bir rızık elde edeceğine, yeni planlar yapacağına, manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine, sevilen kişiler ile çok güzel zamanlar geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada uçağa yetişmeye çalışmak zararların telafi edileceğine, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, servet sahibi olacağına, hayatı boyunca bir daha fakirlik ve yokluk görmeyeceğine, yaşadığı yerden bir süreliğine ayrılacağına, mal mülk kazanacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumlayanlara göre uzun zaman önce alınan ancak bir türlü bitirilemeyen borçların kapanacağına, zorluklardan, zahmetten ve sorunlardan kurtuluşa erileceğine, hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, güzel bir gelecek sahibi olunacağına, pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, aile büyüklerine saygıda kusur etmeyen, hayırlı bir evlat olacağına, ailesini ve sevdiklerinin hayallerini de gerçekleştirme fırsatı sunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada uçağa yetişmeye çalışmak birlikte olduğu kişiler arasında çok daha büyük bir bağın ortaya çıkacağına, endişe ettiği konuların teker teker çözüme kavuşacağına, ferahlığa erileceğine, ailesinin öğütlerini dinleyip, sözlerinden çıkmayacağına, çok hayırlı kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine, anne baba duası alınacağına, bu sayede karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına ve kazancın artması sayesinde yardım isteyen kişilere yardım edileceğine yorulur.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine büyük kazançlar elde edeceğine, üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, zorda kalmış kişilere yardım elini uzatacağına ve ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, kendine çeki düzen vereceğine, kısa sürede istenilen noktaya gelineceğine, moralinin, keyfinin yerine geleceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada yetişmeye çalışmak tatmin olacağı oranda gelire kavuşacağına, yakınındaki bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, kendisine büyük yararı dokunacak bazı önemli kişiler ile tanışacağına, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, akıllı adımlar atacağına, edinilmiş olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına yorumlanmaktadır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
selin

Rüyamda önce arabamı bir yere park ediyorum. Biraz zaman geçtikten sonra saat üçte uçağım varmış, saate baktığımda saat ikiyi 8-10 geçiyor. Acele etmeye başlıyorum. Bu arada toplanmamış bir yatak var, toplamaya vaktim yokmuş. Kapının arkasındaki askıya yeşil pantolonumu asmaya çalışıyorum aceleyle, o da yere düşüyor. Rüyamın anlamı nedir? Hayırlı günler.

selin

teşekkürler