Rüyada Uçan Ejderha Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada uçan ejderha görmek hem büyük kazançlar elde edeceğine hem de çok sağlam bir kariyer oluşturacağına, işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine, sağlığının yerinde kalacağına, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, işlerinin bir türlü düzeleceğine, çok tahsilli bir kişi olacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uçan ejderha görmek atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, hem büyük kazançlar elde edeceğine hem de çok sağlam bir kariyer oluşturacağına, zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine, kötü günlerinin unutulacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimlerine göre işlerin sevilen kişilerin vereceği destekle yoluna gireceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, sorun yaratan durumlardan kurtulacağına, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, aklında bulunan bazı çalışmaları çok yakın bir zaman içinde gerçeğe çevireceğine alamettir.

Rüyada uçan ejderha görmek her anlamda neredeyse dört dörtlük sayılacak bir kişi ile yollarının kesişeceğine, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına, aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, yükünün azalacağına, işlerini yoluna koyacağına, hal, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre her geçen gün mesleğinde ilerleyeceğine ve deneyim kazanarak uzman olacağına, karlı işlere atılmak için birikimini ortaya koyacağına, kuyusunu kazan kişileri hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına, sağlığının yerinde kalacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına yorulur.

Rüyada uçan ejderha görmek şimdiye kadar hiç sevinmediği kadar sevineceğine, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine, bir süre işten ve hayattan elini eteğini çekeceğine ve kendisi ile baş başa kalacağına, hayırlı bir kısmetle evlilik yoluna girileceğine, bulunacak bir kaynak sayesinde bir projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine ve zenginliğe sahip olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, işten yana şansının açık olacağına, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, işlerinin bir türlü düzeleceğine, çok tahsilli bir kişi olacağına, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, var olan düzenini hiçbir aksama olmadan devam ettireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ejderha görmek gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, yeni çalışmalar yapılacağına, ilerleyeceğine, kalkınacağına, mevki makam sahibi olunacağına, içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini bulacağına, zenginlik kadar huzurun ve sağlığın da önemli olduğunun farkında olacağına işaret ettiği söylenir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Jsa

Hocam, gördüğüm rüyada kırmızı renkli uçan küçük çift başlı ejderha böceğini öldürmeye çalışıyordum. Rüyamı yorumlayabilir misiniz?