Rüyada Uçurtmayla Uçmak

Rüyanın Özeti

Rüyada uçurtmayla uçmak yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine, kısmetinin kendinden yana olacağına, mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, alınan borçların ödenemesinde problem yaşanmayacağına, kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uçurtmayla uçmak hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine, başarılı bir işini daha büyük işler almak için referans olarak kullanılacağına, kariyer planında çok büyük aşama kaydedileceğine, işine ve hanesine bereket geleceğine, gelirinin önemli oranda çoğalacağına, yakınlık duyulan veya duygusal bir bağ içinde olunan karşı cinsle beraber planlar yapılacağına alamet etmektedir.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre kendisini çekemeyen insanları hayatından çıkaracağına, devlet kapılarından geçeceğine, maddi açıdan rahata erileceğine, kısmetinin kendinden yana olacağına, her açıdan kuvvet sahibi olunacağına, iş konusunda istenilen başarıların elde edileceğine, zorluklarını aşmak için insanlardan destek göreceğine rivayet eder.

Rüyada uçurtmayla uçmak anne baba duaları sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların ve didişmelerin kısa süre içinde biteceğine, hiç beklemediği kadar büyük miktarda kazanç elde edeceğine, kazançlı bir işin başına geçirileceğine, mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, geçim derdi nedir bilmeyeceğine yorulur.

Tabirciye göre başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, iş projelerinin gerçek olacağına, cesaretinin kırıldığı konulardan yana güveninin yerine geleceğine, alacağı bir destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine, kafasının ve içinin rahatlayacağına delalettir.

Rüyada uçurtmayla uçmak çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına, alınan borçların ödenemesinde problem yaşanmayacağına, yeni arkadaşlıklar kurulacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüya kitabına göre kalabalık ortamlarda kişinin egosunu yükseltecek konuşmalar olacağına, geleceğinin güzel ve hayırlı olacağına, sadaka ya da zekat vereceğine, kötü kişiler ile karşılaştığında daha dikkatli davranacağına, işinin yoluna gireceğine, ele geçen kazancın çok artacağına alamet eder.

Genel anlamıyla Rüyada uçmak yerinde saymayacağına, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, kendini bilerek her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, yakın bir zamanda alacağı bir destek sayesinde projelerini hayata geçireceğine, fakir fukaraya yardım edeceğine, ferah bir eve geçileceğine alamet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeyre

Rüyamda uçutmayla uçuyordum. Uçarken çok özgür hissediyordum. Aşağıra birisi ipimi tutuyordu. Sonra indim ona da uçurtmayla uçmasını söyledim ama korkuyordu. Korkucak bişey olmadığını anlattım ama dinlemedi. Yine ben uçirtmayla uçtum bir arkadaşım ipimi tutarken. Bunlar olurken kirli bir feribotta yeşil denizin üstündeydik. Uçirtmayla alçaktan uçuyordum. Çok özgür hissediyordum.