Rüyada Üniversite Arkadaşlarımı Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada üniversite arkadaşlarımı görmek sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, yaptığı iş ile anılır olacağına, kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına, eğitimle ilgili bir sektörde işe başlanacağına, uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada üniversite arkadaşlarımı görmek yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına, kendisine yardım etmesi ve işleri çekip çevirmesi için yanına birkaç personel alacağına, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzurlu ve rahat olacağına, her şeyin iyi olması için mücadele edeceğine ve bu yolda bir an olsun yorulmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına, yaptığı iş ile anılır olacağına, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, fırsatları önceden görüp kişinin geleceği için çok doğru yatırımlar yapacağına, mutlu olup deyim yerindeyse adeta yeniden doğmuş gibi hissedeceğine işaret eder.

Rüyada üniversite arkadaşlarımı görmek kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına, maddi anlamda zorluk çekmeyeceğine, yapılan hatalardan ders çıkarılıp bundan sonra aynı hataların tekrarlanmayacağına, sorunların teker teker çözüleceğine, kişinin elini attığı her işten alnının akı ve büyük zaferlerle çıkacağına, işlerinin yoluna gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, eğitimle ilgili bir sektörde işe başlanacağına, bir dedikoduyu ortadan kaldıracağına, maddi anlamda feraha ermeye, çok hayırlı ve güzel işlerde çalışacağına, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada üniversite arkadaşlarımı görmek günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine, aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine, hayırlı bir kazanç kapısı elde edileceğine, uzun yıllar boyunca hiçbir rahatsızlık yüzü görmeyeceğine, sahip olduğu üstün yeteneklerinin kendisini en yukarılara taşıyacağına, başka işlere girme konusunda cesaret bulacağına alamet eder.

Rüya tabirleri kitabına göre şansının ve kısmetinin yaver gideceğine, kırgınlıkların tatlıya bağlanacağına, daha fazla maddi olanak sahibi olacağına, gerek maddi gerek manevi anlamda mutluluğu yakalayacağına, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, iş ve aşk hayatında karşılaşacağı olumlu gelişmelerin olacağına yorulmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada arkadaşlarımı görmek maddi bir kaynak bulunup çeşitli harcamalar yapılacağına, mutluluktan, bolluktan, paradan, rızıktan, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, kendisine gönül hoşluğu sunan, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye yardım ederek onu mutlu edeceğine, kötü işlere girmeyeceğine, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, rahatlığa ereceğine alamet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments