Rüyada Üniversite Sınavına Gidememek

Rüyanın Özeti

Rüyada üniversite sınavına gidememek kariyerinde büyük bir atılım ve değişiklik gerçekleşeceğine, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına, akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada üniversite sınavına gidememek hayatına yeni ve temiz bir sayfa açacağına, kariyerinde büyük bir atılım ve değişiklik gerçekleşeceğine, sevdikleri ile artık hep bir arada olunacağına, ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin istenildiği gibi sonuçlanacağına, hayatındaki tersliklerin düzeleceğine delalet etmektedir.

Rüya kitabına göre ortalığın sakinleşip, durulacağına, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına, geleceğine değer katacağına, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, hayatının iplerini eline alacağına, sevilen kişilerin dara girmiş olan işlerine yardım edileceğine alamet eder.

Rüyada üniversite sınavına gidememek kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına, karşılaşılan onca ihanete rağmen hayatın idaresinin kaybedilmeyeceğine, hayat içinde yeni ve bembeyaz bir sayfa açılacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin emellerine ulaşmayı başaracağına, her zaman çok mutlu olacağına, çok büyük işlere girip yüklü miktarda kazançlar elde edeceğine alamettir.

Rüya yorumları lugatına göre rütbesinin artacağına, sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, yaşanan pozitif gelişmelerin gözünün ve ufkunun açılmasına vesile olacağına, rahat bir hayata adım atılacağına, sorunların çözüm bulacağına ve çözümsüz gibi duran bir işin çözüleceğine, parasız ve ekmeksiz kalan kimselere yardım elinin uzatılacağına tabir olunur.

Rüyada üniversite sınavına gidememek içinin ve kafasının rahatlayacağına, başkalarına borç verecek hale kadar gelineceğine, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına, işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine, mutlu ve huzurlu bir yuvaya, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüya manasına göre huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına, eşlerin çok mutlu olacağına, hayat arkadaşı ile diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına, çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine, aşık olacağına, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına yorulmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada gidememek hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun kişinin sayesinde çözüme kavuşacağına, zararlı bir alışkanlığın anne ya da babanın isteği üzerine bırakılacağına, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına rivayet etmektedir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments