Rüyada Üniversite Sınavından Güzel Puan Almak

Rüyanın Özeti

Rüyada üniversite sınavından güzel puan almak hayatındaki rahatlığın artacağına, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, tüm sorunlarının biteceğine, rahat bir hayata kavuşacağına, hanede küs olan herkesin el sıkışıp barışacağına, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına delalet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada üniversite sınavından güzel puan almak başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, borçlarını azar azar da olsa ödeyeceğine, hayatındaki rahatlığın artacağına, sevdiği kişilerin hayır duasını alacağına, çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına, hep hayalini kurduğu yaşamın kapılarını yavaş da olsa aralamayı başaracağına delalet eder.

Rüya tabiri lugatına göre hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına, canını ve malını garanti altına alacağına, zor günlerin geride kalacağına, endişeli bekleyişlerin sona ereceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, sevinçli bir haber alınacağına, uzun yıllar boyunca hayal ettiği ve insanların sahip olmak istediği bir hayaline kavuşacağına delalettir.

Rüyada üniversite sınavından güzel puan almak hayatını kötü etkileyen ve kendisini olumsuz düşüncelere salan kişilerle olan diyaloğunu kopartacağına, rızkının çeşitleneceğine, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, borçsuz, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, tüm sorunlarının biteceğine, ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına delalettir.

Rüya alimine göre sorunları ortadan kaldıracağına, rahat bir hayata kavuşacağına, daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine, sevdiğine kavuşacağına, bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, huzursuzluk ve endişe gibi durumların ortadan kalkacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine delalettir.

Rüyada üniversite sınavından güzel puan almak büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, sorunların kısa süre içinde çözüme ulaşacağına, hanede küs olan herkesin el sıkışıp barışacağına, iş dünyasında çok aranan bir kişi olunacağına, mutlu olunacak ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, atılan adımlar sayesinde hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine alamet eder.

Yorumcuya göre alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, sözünü dinleyecek çok sayıda insan olacağına, duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada almak güzel bir iş fırsatına, çok büyük bir mutluluk duyacağına, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine yorulur. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments