Rüyada Üniversite Sınavından İyi Puan Almak

Rüyanın Özeti

Rüyada üniversite sınavından iyi puan almak tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına, kötü günler için daima kenarda para tutacağına, kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine, ailesi ve dostları ile iyi geçim halinde olacağına, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, dertlerin biteceğine, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri istenen bir işe girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada üniversite sınavından iyi puan almak ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, tüm sıkıntılarının ve çektiği zahmetin artık son bulacağına, sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına, işsiz kişilerin iş ararken stres yaşayacaklarına ancak sonucun güzel olacağına, çalıştığı işte yüklü bir zam alınacağına, yaşadığı mutsuz günleri geride bırakacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre iş hayatında değişiklik yapacağına, bir sürpriz karşısında ilk etapta biraz şaşkınlık yaşasa bile daha sonra çok daha rahatlayacağına, kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına, yaşam standartlarının artacağına, kötü günler için daima kenarda para tutacağına, kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına delalettir.

Rüyada üniversite sınavından iyi puan almak hayatını güzelleştirecek, kolaylaştıracak, ve elini bollaştıracak hayırlı menfaatlere kavuşacağına, sorunların son bulacağına, yaşanan sıkıntıların sona ereceğine, içine düştüğü sıkıntılardan kurtulmak için çok büyük bir destek alacağına, maharetli bir kişi ile evlenileceğine, kardeşiyle arasındaki sorunları çözeceğine, hayal ettiğinden de çok malı ve parası olacağına yorulmaktadır.

Rüya ilmine göre fakir fukaraya yardım edileceğine, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden asla ödün vermeyeceğine, iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, ailesi ve dostları ile iyi geçim halinde olacağına, maddi sıkıntılardan kurtulup, bolluk ve bereket içinde bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüyada üniversite sınavından iyi puan almak davranışlarına ve tutumuna yeniden özen göstererek, üzerindeki kötü imajı sileceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine, çok iyi bir yere terfi alacağına, zarar getirecek alışkanlıklardan uzak durulacağına, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına, dertlerin biteceğine, sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine alamet eder.

Rüya yorumlayanlara göre aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri istenen bir işe girileceğine, çalışmaları ile çevresindekileri büyüleyeceğine, sorunlarının son bulacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, hayatından razı geleceğine, rahat bir hayatı olacağına alamet eder.

Genel anlamıyla Rüyada almak güzel bir iş fırsatına, çok büyük bir mutluluk duyacağına, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine yorulur. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments