Rüyada Ünlü Biriyle Cinsel İlişkiye Girdiğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada ünlü biriyle cinsel ilişkiye girdiğini görmek kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, çok rahat bir şekilde çalışacağına, risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına, muhtaç kimselere yardım edeceğine, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına alamet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada ünlü biriyle cinsel ilişkiye girdiğini görmek kendisini bambaşka bir yola sevk edeceğine, birçok çalışmaya ve projeye girileceğine, alınacak hayır duaları sayesinde kısmetin açılacağına, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına, güzelliklere rast gelineceğine, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına alamet eder.

Rüya açıklamasına göre çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, endişelerin sona ereceğine, çevresinden takdir ve teveccüh kazanacağına, çok rahat bir şekilde çalışacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına, daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ünlü biriyle cinsel ilişkiye girdiğini görmek iyiliğe kavuşacağına, vereceği kararlara harfiyen uyulacağına, risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına, akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına, yeni çalışmalar ortaya koyacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya sözlüğüne göre muhtaç kimselere yardım edeceğine, karşısına aradığı özelliklerde birinin çıkacağına, keyfe kavuşacağına, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, kırılan bir kalbin tamir edileceğine, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına yorulur.

Rüyada ünlü biriyle cinsel ilişkiye girdiğini görmek kendi başına sorunlarını çözmeye çalışacağına, eşler arasını bozmaya çalışan bir kadının haneden uzaklaştırılacağına, zor zamanlar geçiren bir dosta yardımcı olunacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, iş hayatında iflasın eşiğine gelineceği bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine, eşi ile yeniden aşklarının artacağına delalet eder.

Rüya kitabına göre hayırlı bir iş kapısının açılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, rahat edeceği bir döneme gireceğine, kötü düşünceli bir kişinin tüm çabalarına rağmen büyük bir işte başarılı sonuçlar alacağına, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin kapanacağına, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine rivayet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada biriyle cinsel ilişkiye girdiğini görmek attığı adımların yakın bir zaman içinde büyük ses getireceğine, kendisini kıskanan kişilerden birinin kötülük yapmak için attığı bir adımı kazançlı bir fırsata çevireceğine, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, uzak bir şehirde yaşayan sevdiği bir kişiden haber alacağına, şansının her daim kendisinden yana gideceğine işaret eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments