Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Akrabaya Sarılmak

Rüyanın Özeti

Rüyada uzun zamandır görmediğin akrabaya sarılmak zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, hayal gibi kalacak isteklerinin gerçekleşeceğine, rakiplerine karşı başarı kazanacağına, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uzun zamandır görmediğin akrabaya sarılmak hayatının düzene gireceğine, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, maddi olarak yüksek konumlara erişeceğine, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, zenginliğe kavuşulacağına, hedeflere ulaşılacağına, hayallerin gerçekleştirileceğine, yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına, her geçen gün daha sağlam ve kazançlı işlere imza atılacağına alamettir.

Rüya yorumu kitabına göre uykusuz geçen gecelerin sona ereceğine, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, hayal gibi kalacak isteklerinin gerçekleşeceğine, kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya, yeni çalışmalar yapmak ve yeni işlere girmek için çok büyük bir hevese ve isteğe kavuşacağına, yaşanan sorunların ortadan kalkacağına alamettir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin akrabaya sarılmak rakiplerine karşı başarı kazanacağına, çok büyük bir rahata ereceğine, hayatının zaferlerle dolacağına, eşler arasındaki bağlılığın ve sevginin daha da artacağına, başarıya giden yollarının açılacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine tabir olunur.

Rüya alemine göre umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, hem iş hayatında hem aile hayatında çok büyük bolluk ve berekete sahip olunacağına, hayatının daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin artacağına, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin akrabaya sarılmak atılacak adımlarla çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, ne kadar emek verilirse o kadar da fazlasının kazanılacağına, aynı andan pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, dertlerin ve endişelerin son bulacağına, iyi şeyleri görme ve alma şansına sahip olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre ilgi duyduğu bir kişiye yakınlaşmaya çalışacağına, başarılı ve hayırlı atılımlar yapacağına, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına, tüm malını ve parasını sadece kendisi ve ailesinin rahatı için harcayacağına, gireceği bir iş sayesinde insanların hayran kalacağı bazı çalışmalara imza atacağına delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada akrabaya sarılmak bir iş gezisine çıkacağına geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, kafasını rahatlatacağına, birbiriyle dargın olan herkesi bir araya getireceğine, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine işaret etmektedir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Necdet AKAR

Merhaba. Rüyada köye gidiyordum. Kalabalık insanların arasından geçip bizim samanın yanına gitmek için. Baktım samanın başında babam vardır. Zamanla ilgileniyor. Saman yeşil rengini almış. Fakat bizim saman biraz daha ötede, babam başkasının zamanının başına geçmiş. Bir genç bana doğru geldiğini gördüm. Hemen adını bana söyledi. Çok acayip bir şekilde sıkı sıkı sarılmaya başladık. Sanki senelerdir konuşuyoruz.o kadar bir sıcak bir sarılma. Benim yurt dışındaki bir akrabam. Konuşuyoruz. Çocukla