Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Arkadaşla Görüşmek

Rüyanın Özeti

Rüyada uzun zamandır görmediğin arkadaşla görüşmek övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, tazeleneceğine ve şifa bulacağına, inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uzun zamandır görmediğin arkadaşla görüşmek mutluluğunun, kazancının ve rahatlığının daim olacağına, yanındaki kişilere sanat öğreteceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, evli kişiler için mutlu bir yuvaya sahip olacağına, övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine, yaşadığı kötü bir durumda destekçisinin çok olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre zorlukların sevilen bir kişinin vereceği destek ile biteceğine, kariyerinin yükseleceğine, maddi ve manevi olarak çok rahata erileceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, pek çok kişinin kendisine imrenerek bakacağına, uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına alamet eder.

Rüyada uzun zamandır görmediğin arkadaşla görüşmek şansının her zaman kendinden yana gideceğine, ileride büyük bir servetin sahibi olacağına, kendisi için mal mülk alacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, tazeleneceğine ve şifa bulacağına, sevdiği kişilerden maddi yardım alacağına, bu sayede sorunlarından kurtulacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine işaret etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bir kişiden yardım alınacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine, alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına, kendisini büyük bir zenginliğin ve mutluluğun içinde bulacağına, istediği noktalara ulaşacağına alamet eder.

Rüyada uzun zamandır görmediğin arkadaşla görüşmek umutlarına, hayallerine kavuşacağına, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, olumlu gelişen olayların önünü açacağına, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, darlık görmeden, sağlıklı bir hayat sürüleceğine işarettir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre başarılı işlere imza atılacağına, gönül işlerinin hareketleneceğine, tüm sorunların teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, çok zor ve sıkıntılı bir dönemden geçerek çok daha büyük işler için hem kendisini yetiştireceğine hem de deneyim kazanacağına, umutlarını bağladığı ve emek verdiği işlerin kendisi için yüz güldürecek ve avantaj sağlayacak sonuçlar vereceğine, gerçekleştireceği çalışmaların büyük kazanç kapılarını açacağına rivayet eder.

Genel anlamıyla Rüyada görmediğin arkadaşla görüşmek uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, düzenlenen bir eğlencenin üzüntüsünü ve endişesini üzerinden atmasına yardımcı olacağına, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına, hayırlı yollara gireceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, daha büyük miktarlarda paralar kazanacağına rivayet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments