Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Bir Arkadaşına Sarılmak

Rüyanın Özeti

Rüyada uzun zamandır görmediğin bir arkadaşına sarılmak zevki sefa içinde yaşayacağına, adımların çok iyi bir yol açacağına, sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, düzenli bir işe girileceğine, sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına, doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden asla ödün vermeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uzun zamandır görmediğin bir arkadaşına sarılmak hastalıkların şifa bulacağına, zevki sefa içinde yaşayacağına, geçmişten gelen ve kişiye mutluluk veren bir haber sayesinde bir yolculuğa çıkılacağına, sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, iş hayatında çok iyi çalışmalara imza atılacağına, sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya lugatına göre adımların çok iyi bir yol açacağına, anlayışlı eşe ve çocuklara sahip olunacağına ve ferahlığa çıkacağına, rahat bir hayatın kapısının açılacağına, faydalı şeyler yapacağına, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin bir arkadaşına sarılmak güneşli ve güzel günler yaşayacağına, ferah ve rahatlık içinde yaşayacağına, sorunların ve sıkıntıların zahmetsiz bir şekilde çözüleceğine, çok önemli ve başarılı çalışmalara imza atacağına, açık zihinli, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine işaret eder.

Rüyanın tabirine göre ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, işlediği hayır nedeni ile çevresindekilerin taktirini kazanacağına, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, düzenli bir işe girileceğine, gerçek dostluklarına odaklanacağına, verimli olacak işler yapacağına, sıkıntıların bir anda biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin bir arkadaşına sarılmak sosyal çevrenin değiştirileceğine, ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, kendinden akıl danışılan ve iş sorulan kimse haline geleceğine, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, sıkıntıların kısa zamanda çözüme kavuşacağına, çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcusuna göre doğruluktan şaşmayan tavrından ve prensiplerinden asla ödün vermeyeceğine, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, varlık içinde yaşayacağına, çok uzun bir süredir devam eden kötü olayların artık sona ereceğine, muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına, kısmetin artacağına ve şansın döneceğine alamet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada görmediğin bir arkadaşına sarılmak kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, ev sahibi olacağına, sorunlarını çözmek için kendisine yol gösterileceğine, her anlamda şifa bulmaya, eşler arasındaki mutluluğun katbekat artacağına, tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayan zalim kişilere hadlerinin bildirileceğine rivayet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments