Rüyada Uzun Zamandır Görmediğin Birini Görüp Sarılmak

Rüyanın Özeti

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini görüp sarılmak ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, düzenli ve disiplinli bir yaşam kuracağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, sevdikleri ile bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini görüp sarılmak çok hayırlı ve helal kazançlar elde edeceğine, geleceğinin parlak olacağına, kadın ise temiz saf bir adamla evlenebileceğine, ferahlığa kavuşacağına, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına, yakın bir zaman içinde mal mülk sahibi olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre düzenli ve disiplinli bir yaşam kuracağına, gireceği işlerde başarı elde edeceğine, esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına, aldığı iyi haberlerle daha da ferahlayacağına, bazı kişilerin araya girmesi ya da destek olmasıyla bazı olumsuz durumların üstesinden gelineceğine, ev sahibi olacağına ve atacağı adımlar sayesinde kendisine yüklü miktarda kazanç getirecek bir işe gireceğine işaret eder.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini görüp sarılmak huzurunu yerine getireceğine, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, afiyete ereceğine, çok doğru bir yol tutulacağına, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına ve çevresi ile uyum içinde bir hayat süreceğine, işlerin kara geçeceğine, işlerin kendiliğinden açılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre malının ve kazancının tam olacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, kurtuluş yollarına ulaşacağına, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına alamettir.

Rüyada uzun zamandır görmediğin birini görüp sarılmak sıkıntısız ve rahat bir hayata sahip olunacağına, istenirse bütün güçlüklerin üstesinden gelinebileceğine, büyük üzüntüler yaşanan bir dönemin bittiğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın yine hayır getirecek işlere harcanacağına, çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, sevdikleri ile bir daha uzak kalmamak için elden ne geliyorsa yapılacağına, maddi sıkıntılarının çözüleceğine alamettir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına, maneviyatın zenginleşeceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına işarettir.

Genel anlamıyla Rüyada birini görüp sarılmak aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine, bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına delalet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments